şükela:  tümü | bugün
  • merak ettiğim eşiğimsi. şimdi sevgili süserler gezi direnişi başladığında daha en başından takip edip sonuna kadar zevkle katıldım. kimse davet etmemişti, kimse gel dememişti fakat içten gelen bir şevk, bir inanç vardı. tek bir gayem vardı ülkemde huzurlu, adaletli , kardeşçe yaşayabilmek. ayrım yapmadan , bölmeden , insan ayırmadan, fırsat eşitliği sunulan sosyal hukuk devletinde yaşamak istemekle ütopik mi davrandım bilemiyorum. gelelim esas konuya 'adalet yürüyüşü' olarak adlandırılan, chp genel başkanı kemal kılıçtaroğlu tarafından başlatılan yürüyüş hiç samimi gelmiyor. hemde hiç. özellikle kavurmacı hakkında ki açıklamalarından sonra. üstelik bu yürüyüş türk siyasi tarihinde tek. ve objektif bir bakışla o yaştaki bir adam için hem mevsim, hem mesafenin uzunluğu düşünüldüğünde gerçek bir cesaret işi. ama bende ki o samimiyetsizlik hissi, inançsızlık hiç geçmiyor. benim için bu yürüşe katılma yada destek verme eşiği oldukça yükselmiş sanırım.
    benim merakım gezi eylemine bi şekilde sempatik bakanlarda durum ne?
    bir daha aynı hevesle aynı şekilde katılırlar mı yoksa bende ki zivt tadı herkeste var mı ?