şükela:  tümü | bugün
  • ve taş seke seke henüz daldığı yerden yeni yükselen siyah saçlı mavi gözlü kızın kafasına çarpmıştı. adam hızla ve biraz utanarak kızın yanına kadar yüzerek yardım etmek istedi. sonra" ,,kiz.nxadamüoä+ilhamü3§§kalö2ölan35tolsn2511.
  • ikinci taşı eline aldığında bir bulantı hissetti, taşın üst yüzeyi kuru alt yüzeyi çamurlu idi... adı rokentin di
  • adam kızın yanına vardığında kızın başından kan aktığını gördü.

kız "seni aptal ne yaptığını sanıyordun" diye bağırıyordu.
    adam " başın kanıyor, kıyıya yüzelim, yardıma ihtiyacın var" dedi.
    kız isteksiz bir şekilde ama onaylar gibi başını salladı. sonra birlikte kıyıya yüzdüler.jlksejöoeyinespogittilksjes,tikmin242ilh4m5iksöjöj,.,,,,,32-""$§,seklnöls.
  • kıyıya geldiklerinde adama döndü. gözlerinin içine içine baktı ve dedi ki;

senin amına korum.
  • kızın artık tahammülü kalmamıştı. tekrar denize döndü. ve adam..oohofeshjofhjoesähäohaoljlannoğjäs.33
    birinci sayfanın sonu.
  • (bkz: seri eksi)
  • adam asansördeydi. bip sesini duyduğunda kapılar açıldı. zemin kattaydı. tam o sırada karşısında silahları kendisine çevrilmiş iki adam gördü.

adamlar: "ellerini başının üstüne koy ve yere yat" diye bağırıyordu
    adam: "neler oluyor siz de kimsiniz" diye şaşırarak ama adamların dediklerinide yaparak söyleniyordu.
    adamlardan birisi silahı yerdeki adama doğrultmuştu. diğeri belindeki kelepçeyi kavradı. sonra tam yerdeki adamı kelepçelemek isterken asansörden bir bip sesi duyuldu. yerdeki adamın kafası asansör kapısından biraz taşıyordu. asansör sensörleri asansörün orta sekmesinde olduğundan adamın kafasını farketmedi. kapılar kapanıyordu ve.ousjeuphadıjgpseuoamajgsej+gpjesp+lanetgjpuoseg32532ouiolsunhjs21ouji-s..
  • ve adam..
  • birden deniz dile geldi ve dedi ki: "feriştahını sikeyim ey insanoğlu."

küfür ettim, utanıyorum.
  • ve denizi astılar sonra... kahrolsunlar...