şükela:  tümü | bugün soru sor
  • araba kullandığı bir videosunun altına "adam driver beyler" yazmışlar bunun. aklıma geldikçe gülüyorum.

asimetrik, değişik bi suratın olsun, tipsizlikten öl. öte yandan seksi ve çekici ol. bu oksimoronun kara deliğinde kayboluyorum allah'ım... çok düşünürsem deliririm. hayır, star wars'tan çıkıp başlığına koşmadım, hayır. hayır, hayır.
  • ilk kez tracks filminde izlediğim sonrasında kaybedip girls dizinde bulduğum, tipsizlikte çığır açarken aşırı derecede seksi olabilen oyuncu kişi. böyle olunca ahmet uğurlu, adrien brody, birol ünel'in de yer aldığı çirkin, yetenekli ancak şekşi kişiler listesine üst sıralardan girmiş oluyor.
  • nedense bir şekilde bana ezra miller'ı çağrıştıran adam. ama onun böyle baltayla hafif hafif vurularak yamultulmuşu gibi.
  • buralar ne zaman entari dolar bilmiyorum ama girls'deki en gerçek karakterlerden birini canlandırmaktadır.

amerika'da da burda yarattığı etkiyi yarattığı anlaşılıyor ki; herkeste "bir adam nasıl hem bu tipte hem bu kadar çekici olabilir tanrım sorun bende mi" içerikli yorumlar almış başını yürümüş.

çok büyük ihtimalle ses tonu, özgüveni ve vücudundan kaynaklı ilkel içgüdülerin peşinde millet.
    çünkü natalia'nın da 3.sezon ilk bölümde dediği gibi adam tam bir neanderthal sex addict sociopath.

bunu gören populer kültür, kadın moda dergileri de çakallığı elden bırakmayıp adam'ı çekimden çekime alıp ayın konusu yapmışlar.

bir kaç linko;
    nytimes
    vogue
    the guardian
    coup de main
    stylist
    interview

bi de allaam bu nası klip yarappim run adam run
  • star wars'un ilk filminde tipsizlikten öldüğünü düşünüyordum. tek ilgimi çeken sesi olmuştu. ikinci filmi izlerken alıcı gözle baktım, burnu hala kaval gibi, gözleri küçük, dudakları eğri, elmacık kemikleri çıkık ama çok çekici, hatta ses tonu da eklenince aşırı seksi. film boyu gözlerimi alamadım üzerinden.
  • star wars'un son serisinin ikinci filmi itibariyle gönüllere taht kuran aktör. ilk filmde ne kadar itici geldiyse, son filmde o kadar beğendim! kylo ren şimdi kylo ren oldu! ayrıca çirkin değil lütfen ağzınızı toplayın.
  • bugün de "tabi bizim paramız yoh ya yüzümüze bahılmüyür"cülere doyduk çok şükür. hayır sorsan dünyanın en statü düşkünü, insanı kılığına kıyafetine göre yargılayıp biçenin bayrak taşıyanı da bunlardır bir de gelir etrafındaki üç beş kadın yüzüne bakmayınca bunu yoksulluğuna bağlayıp karşıdakini maddiyatçılıkla aşağılar utanmadan. önce o konuşmanı düzelt, bir insanla doğru düzgün iletişime geçmeyi, medeni biri gibi muamele etmeyi öğren. sana ne kimin neresi ıslanıyorsa ezik? maddiyatçı kadın illa ki vardır ama kadınlar sana yüz vermiyorsa bil ki birinci sebebi onlara delik olarak bakan abaza bir mal olduğunun on metre öteden anlaşılmasıdır.
    ha bir de bu maddiyatçılık eleştirisi yapan ezik abazalar yarın bir gün kazara paraya kavuşunca bmw'yle sokakta kadın stalklayan ne oldum delisi abazalara dönüşmüyorlarsa ben de bir bok bilmiyorum.

adam driver mı? girls'ten beri izlerim kendisini. ifadesizliğiyle binbir ifadeyi veren iyi bir aktör. bir jarmusch oyuncusu olması da isabet olmuştur, zira jarmusch rolleri oyunculara göre yazan bir yönetmendir. adam driver da aynı tom waits, roberto benigni, bill murray gibi uğruna rol yazılacak bir adam. geldiği yeri kesinlikle hak ediyor. başarısı daim olsun.
  • star wars the last jedi'da ruhu gelgitlerle dolu karanlık lord kylo ren'de mükemmel olan amerikalı aktör. kylo ren, force awakens'dan itibaren benim yeni favori anti kahramanım olmuştu. bu filmde de adam driver onu boğuk sesi, tekinsiz mimikleri, benzersiz yüz fizyonomisiyle yine harikulade oynamış.

artık yazıhanemin duvarına da, odamdaki müzeye de birer kylo ren eklemenin zamanıdır.