şükela:  tümü | bugün soru sor
 • fenerbahce tribunlerinde acilmis bir pankart. helal olsun size. takdir ediyoruz. (bkz: anladin sen onu)
 • ibrahim sadri şiirine yakışacabilecek cümle
 • serinin devamını da bekliyoruz...

  "kadın gibi kadın, işte nilüfer açıkalın"
  "ibne gibi ibne, tam 35 kalibre"
  ...
 • 3 nisan 2004 fenerbahçe-akçaabat sebat maçında genç fenerbahçeliler isimli çapulcu tayfasının açtığı pankart.
  tüm fenerbahçe tribünleriyle ilişkilendirilmemesi gerekir.
 • cobarde gallina ortega tarzinda pankartlar hazirlayip, cakallik yaparaktan fenerbahce taraftarina actirmaya gerek olmadigini kanitlayan, ilginc bir pankart. kendileri de hazirlayip asabiliyorlarmis boyle tribune...
 • digitürk tarafindan her gol sonrasi defalarca kere gösterilen yalakalik örnegi...
 • bu pankarta beşiktaşlıların bir diğer yanıtı ise şöyledir *: "bir pankart da verheugen * için aç avrupa şampiyonu ol fenerbahçe"
 • bunun beşiktaş lugatındaki karşılığı "adam gibi adam ahmet necdet sezer"dir. sanmayın ki cumhurbaşkanlığı daha üst bir makamdır diyerekten beşiktaş'a ve beşiktaşlılara fazladan paye biçiyorum, bir sidik yarışı başlatma hevesindeyim. eşyanın tabiatı gereği bu böyledir, ben sadece naklediyorum.

  bir fenerbahçelinin tayyip erdoğan'ın fenerbahçeli olmasıyla gurur duyması normaldir, doğrudur ,tutarlıdır. tayyip iktidardır, tayyip çoğunluktur, tayyip hırslıdır, tayyip kavgacıdır, tayyip istediklerini elde edebilmek için dün a dediğine bugün c diyendir- b demesini bekleyenleri bile şaşırtarak- tayyip ister ki herkes akp'li olsun, başka kimse kalmasın, karşı fikir çıkmasın. fenerli de ister ki bir gün herkes fenerbahçeli olsun, başka kimse kalmasın, kimse gölge edemesin, hep ama hep fener kazansın. tayyip tabi ki fenerbahçelidir, çünkü tayyip fenerbahçedir.

  diğer tarafta ahmet de necdet de kendi halindedir. sessizdir, sakindir. ortalıkta gözükmez, dikkat çekmeyi ve gösterişi sevmez. değişiklikten pek hoşlanmaz (sırf bu yüzden her kanunu geri çevirir -ah ah) tutucu değil ama gelenekçidir. gelenekler, prensipler kanunlar çok ama çok önemlidir onun için. kavga edecekse bunu bile anayasa fırlatarak yapar. bu haliyle onu fenerli sevecek değil ya, elbette beşiktaşlı sevecektir. fenerli tayyip'i sever çünkü o "fenerbahçe"dir, beşiktaşlı da ahmet necdet sezer'i sever, çünkü o "beşiktaş" tır. ayrıca cumhurbaşkanlığı daha üst makamdır.
 • bir fenerbahçeli olarak utandığım pankart. zamanında mesut beyin gs için yaptıklarını tayyip'in de fb için yapmasını isteyen ve bu nedenle yalakalık sınırlarını zorlayan 4-5 taraftarın açtığı pankart.
  atam izindeyiz biz de senin gibi fenerbahçeliyiz pankartı ile aynı statta bulunması ise ayrıca ilginçtir. neyse ki atam izindeyiz biz de senin gibi fenerbahçeliyiz pankartı her zaman statta asılı iken bahsi geçen pankart yalnızca bir maç açılmıştır.
  (bkz: sandıkta görüşürüz mesut bey)
 • "recep tayyip erdogan'in secimlerde birinci parti cikmasine biz vesile olduk" dercesine acilmi$ ve beklentilerinin gercekle$memesi durumunda ne gibi bir tepkileri olacaginin mesajini onceden vermi$lik gibi gelmi$tir bizlere bu acilan pankart.