şükela:  tümü | bugün
  • kullanıcı adı bana nedense tahsin hasoğlu'nun adam toplayamayan adamını anımsatan sözlük yazarı. gülümsetti.
  • özelden küfür eden ergen bozuntusu .yetkililer göreve .*
  • hakarete veya küfre değmeyecek uzay boşluğunda yer kaplayan bir başka boşluk.
  • nick altıma #91085162 "şerefini iki kuruşa satmış akköpek" diye yazma densizliğinde bulunmuş, ancak kendisi hakkındaki yazıları “hakaret var” gerekçesiyle sildirmiş kompleksli yazar.

hastasıyım ben bu tiplerin :)) madem rahatsız oluyorsun başkalarının nick altına da pislemeyeceksin müptezel.

sildirdiği entrymdeki “hakaret” kısımlarını çıkaralım da beyimiz rahatsız olmasın :))) kendi nick altına da yazmış “ak köpekleri kudurtan yazar” diye. fantastik film izliyor sanırım çokça...

ilgili yazarın zoruna giden entrysi :

onun entrysini silmeyeceksin ama hukuki anlamda sorun görüp benimkini sileceksin :) sen rahat ol aşağıdaki entryde hukuki olarak "hakaret" suçunu oluşturacak hiçbir şey yok. (bkz: bana bırak) analizini yapacağım aşağıya hukuk anlamında da, içiniz rahat olsun. o yüzden başkalarının nick altına pislememeyi, hakaret etmeyeyi öğrenecek bu tipler. ha derse ki "kardeş ben ayıp ettim, karşılıklı silelim entrylerimizi..." o zaman değerlendiririz.

hukuki analiz:
    nick altı pisleyen bir yazarımsı - nick altıma gelip "şerefini iki kuruşa satmış akköpek" yazmış mı? yazmış. bu bir pisleme türüdür. peki yazar diyebilir miyiz böylelerine? tabii ki değil. ekşi sözlük yazarlığı böyle bir şey olamaz. birini aydınlatmış mı? bir tanım yapmış mı? (ha kendince yapmış tabii tanım) hayır. o zaman bu olsa olsa yazarımsıdır. yazar değildir.

fikri yok, fikirsiz - bu da bir hakaret değildir. görüştür. fikri olan adam fikir yazar. hakaret etmez.

muhalif - bu da suç değil canım ülkemizde.

zaten muhaliflerde fikri olana pek az rastladım. - evet, özellikle sözlükte tek yaptıkları şey, küfür, hakaret vs. (bkz: #91085162)

diğerleri zaten her birinin tanımı olan bakınızlar.

sizlerden de rica hakkaniyetli davranmanız. [ki sonunda davranılmış, teşekkürler moderasyon.]

ilk üç arkadaş yazmış zaten. nick altı pisleyen bir yazarımsı. fikri yok, fikirsiz. muhaliflerden. zaten muhaliflerde fikri olana pek az rastladım.

(bkz: bir düşük zeka göstergesi olarak aktroll kalıbı)
    (bkz: herkesi aktroll zanneden “anladın sen onu” muhalif)
    bkz: anladın sen onu :)))
    (bkz: engelle)
    (bkz: başlıklarını engelle)

not: yok öyle başkalarının nick altına "şerefini iki kuruşa satmış akköpek" diye yazıp entry sildirmek. hani bir fıkra var ya "ulan madem uçma bilmiyorsun, ne diye i*nelik yapıyorsun?" diye... o hesap :)

sen özür dilemedikçe ben yazarım kardeş. bak yazarlığı bırakmıştım senin için döndüm.
  • satılık akköpekleri kudurtan yazar.
  • her şey kelimesini ayrı yazmayan cahil yazar

sözlüğün en önemli kurallarından biri de dil bilgisi. dahi anlamındaki "de" ve "da"ları ayrı yazmayı bilmeyenlerle "her şey" kelimelerini birleştirerek yazan kişilere saygı duyamıyorum ya :) direkt cahil kategorisine gönderiyorum istemsizce. bundan sonra muhatap da almayayım bari bunu. yazık, daha temel seviye eksik bunda.

edit: düzeltmiş, hahahaha :)))) allah'tan ss almışız :)))
  • insanlıktan nasibini almamış, insanların ailesine küfretmeyi alışkanlık haline getirmiş, mülteci karşıtı bir yazar.

https://postimg.cc/n9wmfcbt