şükela:  tümü | bugün
 • büyük yerlere gelecek kişi.
 • adeta bu adam hakkında entry girilmesini beklediğim kişidir. çektiği olabildiğince kısa ve öz yemek videoları ile, verdiği hayat kurtarıcı bilgiler ile ve akılda kalıcı diksiyonu, kaliteli çekimleri ile adeta yemek videolarına yeni bir boyut getirmiştir. başarılarının devamını ve videoları çekmesini diliyoruz.
 • 2005 senesinden beri youtube'a girer video izlerim, şu adamın videoları kadar kısa ve öz bir biçimde size yemek tarifi veren herhangi bir video veya kanal görmedim. adam kesinlikle bir sanatçı ve hitabeti gerçekten çok başarılı. yalnız yemeklerde şarap kullanmayı biraz fazla seviyor, zira bolognese sos hazırladığı videoda bildiğin koca bir şişe beyaz şarabı resmen tencerenin içine komple boşalttı.

  bolognese sos videosu

  takipçilerinden muhtemelen "dayı sen nabıyon amk?" tepkisi almış olacak ki, kısa süre sonra şu videoyu paylaştı;

  why ı put white wine basically in everything

  videoda kısaca beyaz şarap kullanmanın yemek pişiriken yarattığı avantajları anlatmış ve alkolik olmadığını belirmiş. *

  diğer ağız sulandıran videolarına örnekler;

  lasagna with fresh pasta

  buttermilk fried chicken

  new york style pizza

  chocolate cake with italian maringue

  adamın daha bu şekilde bir sürü videosu var. ingilizce bilen, yemek yapmayı ve yemeyi seven arkadaşlara kesinlikle tavsiye ederim.
 • et yerine et kestiği tahtayı baharatlayarak yeni bir meme ortaya çıkarmış şahıs
 • mutfakla ilgilenen herkesin kesinlikle videolarına göz atması gereken kişi. normalde akademisyen olan bu abimiz youtube mecrası üzerinde yemek tarifleri vermekte aynı zamanda bu yemek tariflerinde genellikle dünyanın her mutfağında geçerli olan şehir efsanelerini de bilimsel açıdan ele alarak teste tabi tutar. videoları açık ve nettir, malzeme ve metod harici tırıvırı ile uğraştırmaz. özetle youtube'un nadir kaliteli kişiliklerindendir.