• adamadama.net ve adam adama başlıklarında bahsetmişler ama ben youtube kanalının ismiyle başlık açmak istedim.

adil çelebi, aras öztürk çolak ve gürkan gürel'in erkek ortamında neler konuşulduğunu, ne kadar boş yapıldığını bize gösteriyor. 2014 yılında video çekmeyi bırakmışlar. toplam 57 video yayımlamışlar. galiba gürkan yüzünden ayrılmışlar. tam bilemiyorum.

kime izlettiysem müptelası oldu. adil'in küfürleri için bile izlenir. şu an tekrar aynı projeyi hayata geçirseler harika olurdu.

edit: (bunlar hayatın içinde olan şeyler)
  • (bkz: menemen)
  • geç buldum fakat bomboş zamanlarda tek basinayken bira eşliğinde müthiş iyi giden eski bir youtube kanalı..
  • eski ama bir o kadar geyik dönen youtube kanalı. geç farkettim ama kahkaha ata ata dinliyorum...
  • yalnız veya erkek erkeğe izlenmesini tavsiye ettiğim kanal.güldürür,insanı kendine getirir :)
  • keşke devam etseydi be. vitaminsizle adil'in arası bozulmasaydı müthiş olurdu.
  • bunlar hayatin icinde olan seyler
  • muhteşem bir kanal. hala sıkıldıkça izlerim. devam etseydi muhteşem olurdu. taklidini bile çıkarabilen olmadı bildiğim kadarıyla. kendileri bile devam edemediklerine göre o kimyayı yakalamak zor sanırım.
hesabın var mı? giriş yap