şükela:  tümü | bugün
 • kol düğmesi konusunda araştırma yaparken denk geldiğim site. iyi şeyler var.
  http://www.adamgibigiyin.com/
  edit: aramayi bilmeyenlerce reklamini yaptigim zannedilen site. bisey ispatlamak durumunda degilim.

  edit2: afedesiniz ama yogun tepkiler uzerine alin, yok google'da ilk 200'de yokmus bik bik bik;
  https://www.google.com.tr/…hl=ru-tr&gbv=2&oq=&gs_l=

  edit3: siteyi hazırlayan arkadaş anladığım kadarı ile beşiktaş jimnastik kulübü, kongre üyesi. onun da reklama ihtiyacı olduğunu sanmıyorum.

  isbu editler asagidaki dallama yuzunden yapilmistir.

  not: arkadas silmis entrysini. yine de ibret-i alem olarak dursun.
  http://imgur.com/mo4ojkj
 • reklamı yapılmaya çalışılan dandik site. hatta site bile değil. buna index kazandırdığım için mutsuzum. ayrıca bildiğim kadarıyla bu tarz reklam yapan davarlcık.com ları sözlük yönetimi uçuruyordu. sedet?
 • "röklömü yöpülmöyö çölöşölön döndök sötö" diyen ve dehadan fersah fersah uzak ergenlere sakince ve kibarca yanıt verecek kadar "adam" birisinin sahibi olduğu site:

  http://www.adamgibigiyin.com/…-yazarina-acik-mektup

  ne zaman açıldığını bilmiyorum ama aylardır, belki 1 yılı aşkın süredir takip ediyorum. türkiye'de kaliteli içerik üreten çok nadir bloglardan bir tanesi. kendisini dahi sanan ergene verdiği yanıtta da yazdığı gibi, herhangi bir kâr amacı gütmüyor site. (hani klavye delikanlılığı yapacaksan da önce bi' siteyi açar bakarsın, reklam alanı var mı veya reklam yazısı yazılmış mı diye.)

  sırf bizim liseliye gıcıklık olsun diye, en az 10 başlıkta "reklamını" yapmaya karar verdim. sevgili ergen; sen ekşi sözlük'te futbol ve gofretler hakkında dahice entry'ler girmeye devam et, bu "adam" senden milyon kat daha kaliteli içerik üretiyor.

  düzeltme: üşendim, bir başlığa "reklam" yaptım.
 • bu siteye göre deriden iyiymiş, tergan kötüymüş.
 • genel itibariyle doğru bilgiler bulunmakla beraber ezberlenmiş yargıların da bulunduğu site. kravat iğnesini takmayın demiş. ya bi git allah aşkına. sınırlı erkek aksesuarları içinde metalik ve sade bir kravat iğnesi son derece şık durmaktadır. siteye olan ilgiden yola çıkarak kendini bilir kişi addedip bu kadar net yargılarda bulunmak inandırıcılığı zedelemektedir. keza milyon tane tonu, desen çeşidi olan kahverengi takım elbise ile ilgili dünyada sadece bir tane varmış gibi yorum yapmak da yanlış.
  1
  2
  3
  4
  5
 • yeni başlayanları en azından araştırmaya yönlendirebilecek kadar yeterli bilgiler bulunan bir site. ha abartmaya gerek var mı? tabi ki yok, esasen bütünüyle kişisel tercihlerle dolu bir site. ama zevksiz demek doğru olmaz. bazı çok iddialı önermeler de yok değil. netice olarak çok da şaapmayın yani.
 • bugün "lacivert takım elbisenin altına süet ayakkabı ayakkabı olur mu?"diye aranırken rastladığım site. sahibi olan kişi gayet özenli ve keyifli bir dille oldukça faydalı bir blog yapmış. ellerine sağlık. elbette okuduklarımın hepsine katılmadım; ama günlük hayatımda kullanabileceğim çok faydalı tüyolalar da edindim. hatta bugün aldığım kahverengi klasik ayakkabı ve yaka mendillerini de site sahibi arkadaşın şerefine giyeceğim.

  not: giyilmiyormuş.