şükela:  tümü | bugün
2461 entry daha
  • bugün hayatımda ikinci kez gittiğim, adımımı attığım anda talihsizlikler dizisinin beni bulduğu şehir.

ilk gidişimde arabaya arkadan vurup hiçbir şey olmamış gibi devam edildi. ne bir tutanak ne bir şey. rahatlığınıza sağlık dedim.

bugün ikinci kez adımımı attım ve taksiyle toplantıya giderken arabanın üstüne ağaç düştü. ağaç la ağaç! kurgulasan beceremezsin ama benim başıma geldi.

üçüncü kez gidişimde kar yağmasını bekliyorum.

not: cono kılıklı eski sevgilimin ahı tutuyor sanırım.
  • 7 yılım yandı orda
  • tatildeyken özlediğim canım memleketim. kaldırımda yürürken yüzüme çarpan alevini özledim, yolcularını fırlata fırlata götüren 8-a/8-b otobüslerinin şoförlerini özledim, sıcaktan önce kafayı ardından birbirini yiyen halkını özledim, buram buram kebap kokan sokaklarını özledim. sevmediğim halka tatlıyı bile özledim!

canım adana'm, güzel adana'm, kavuşmak için gün saydığım adana'm.
  • uzak kalınca daha güzel.
  • ilk defa 2 hafta önce gittiğim şehir. fazla zaman geçirmemize rağmen ilk izlenimlerim güzel bi şehir olduğu yönündedir. caddeleri geniş ve mekan bolluğu beni oldukça şaşırtmıştır. göl ve çevresindeki kafeler oldukça hoştur. bir daha gidip böyle iyice gezmek 4,5 gün kalmak isterdim açıkçası.
7 entry daha