şükela:  tümü | bugün
  • yıllar sonra 1980-1994 yılları arasında personel kadrosunun doktor, hemşire kılıklı mafya üyesi aşağılık tiplerden oluştuğunu öğrendiğimiz; o zamanlar adana'da balcalı dışında kadın doğum servisi bulunan tek hastanede yaşanan bebek hırsızlığı, cinayeti
    skandalı. 1994 yılında bu mafya bozuntuları büyük ihtimalle başka hastanelere sürülmüş. bunların hiçbiri görevden alınmamışsa aynı pisliği başka hastanelerde de yapmışlardır. adı leyla mıdır nedir bu olayın ortaya çıkarıldığı programda ismi ifşa edildiği için artık insan içine çıkamaz herhalde. allah'ın sopası yok. pisliği yaparken "nasıl olsa kimse bize dokunamaz" düşüncesiyle hareket etmişlerdir. ancak yıllar sonra rezillikler ortaya döküldü.
  • (bkz: doğumevi)
  • bu konuyu devlet ele aldı mı bilmiyorum ama almadıysa ya bizi kandırıyorlar ya da bu nedir bilemedim.. bu leyla atay mıdır nedir sorgulanmıyor mu? şaka mı bu olaylar? değilse rezillik.
  • esra erol'a konu olsa da, gerçekten yaşanmış bir skandaldır. bahsedilen yıllar arasında ben de o hastanede doğdum. anneme sorduğumda, böyle şeylerin olduğunu, kendi bildiği birkaç olay olduğundan da bahsetti. ben bile şüphe ettim kendimden, "evlatlık mıyım acaba?" diye. neyse ki anama, babama benziyorum.