şükela:  tümü | bugün soru sor
 • 6-7-8 nisan tarihlerinde gerçekleşecek festivaldir. kaan tangöze, haluk levent, feridun düzağaç gibi isimlerin katılacağı festivalde toplu gitar çalma rekor denemesi de gerçekleştirilecektir. ben de mızıkamı kapıp gitsem fena olmaz diye düşünüyorum.
 • adana 5 ocak kamil ocak stadyumunda gerçekleşecektir.
 • conolar buna sevindi
 • adana denince akla gelen şeyler: hırsızlık, kavga, conolar, ana haberde adliye görüntüleri bir de adana kebap ama onunda at etinden olduğunu öğrendik çok şükür.
 • öyle ello çello değil ha, harbici gitar festivali he emmi?
 • 6 nisan cuma:

  bulutsuzluk ozlemi
  kaan tangoze
  yuzyuzeyken konusuruz

  7 nisan cumartesi:

  redo
  kalben
  adamlar

  8 nisan pazar:

  haluk levent
  feridun duzagac
  serhan kelleozu

  yer: beyazevler camligi

  biletler cok yakinda biletixte ve adana ile mersin'de kurulacak satis noktalarinda imis.

  baglantilar:

  www.adanagitarfestivali.com
  www.adanafest.com
  www.gitarrekordenemesi.com

  bekleriz efendim, gelin buyurun cağnım memleketimize.
 • rekora koşması beklenen festivaldir. basın bültenini paylaşayım, herkes doğru bilgiye ulaşsın.

  anka kuşu yapım ve organizasyon’un düzenlediği, 6. uluslararası portakal çiçeği karnavalı programının içerisinde gerçekleşecek festivalde, toplu gitar çalma dünya rekor denemesi yapılacak.

  toplu gitar çalma dünya rekor denemesi’nde, adana başta olmak üzere, mersin, hatay ve farklı illerden katılan 7.000’den fazla kişi akdeniz akşamları şarkısını gitarla çalacak. guinness rekorlar merkezi denetiminde gerçekleşecek etkinlikte, rekor denemesi sonrasında, guinness rekorlar merkezi hakemi değerlendirmesini yapacak. rekor alanındaki rekortmenler ve yanı başında izleyici olanlar (rekortmenlerin yakınları ve izlemeye gelen kişiler) dünya rekoru'na konu olmadan, hep birlikte akdeniz akşamları'nı söyleyebilecekler.

  guinness rekorlar merkezi denetiminde yapılacak rekor denemesi’nde hedef, 10.000’i aşan katılımla dünya rekoru kırmak. 2009 yılında 6.346 kişiyle polonya’ya ait olan rekoru bu yıl adana kırmayı hedefliyor.

  adana gitar festivali’nde, rekor denemesinin yanı sıra 6-7-8 nisan’da, 19.30-24.00 saatleri arasında 'ana sahne’de tanınmış müzisyenler sahne alacak. 6 nisan’da, kaan tangöze, yüzyüzeyken konuşuruz ve bulutsuzluk özlemi, 7 nisan’da, adamlar, kalben ve redd grubu sahne alacak. 8 nisan pazar günü ise, serhan kelleözü, feridun düzağaç ve haluk levent dinleyicilerle buluşacak. ücretli olan konserler, 1 nisan’a kadar indirimli satışa sunulacak. bilet detaylarına, www.adanafest.com adresinden, www.facebook.com/adanafestivalleri hesabından, adana ve mersin bilet satış noktalarından ve biletix sayfasından ulaşılabilir.

  festival kapsamında aynı zamanda, 6-7-8 nisan 2018 tarihlerinde her gün, 14.00-18.00 saatleri arasında, ‘küçük sahne'de, türkiye’nin farklı bölgelerinden gelen, genç yeteneklerden oluşan müzik grupları sahne alacak ve konserler ücretsiz izlenebilecek.
 • yeterli katılım olmadığından toplu gitar çalma dünya rekoru kırma hedesi iptal olmuş. ayrıca o girişteki şarkılar ne öyle? beklentiyi karşılayamadı.
  edit:imla