şükela:  tümü | bugün
 • 6 hastaneden oluşan bin 550 yatak kapasiteli adana entegre sağlık kampüsü. kışla mahallesinde altıncı kolordu yanında otoban kenarında inşaatı devam etmektedir. yer seçimi yapılırken dikkat edilmeyen bir husus olarak geceleri sofulu çöplüğünden gelen keskin koku bu bölgeyi de etkilemektedir. umarım adananın çöplük sorununa dikkat çekilmesine yardımcı olur.
 • gayet şık ve temiz lakin gereksiz bir büyüklüğü var. yoruyor insanı. 23 yaşında ki ben bu kadar yorulduysam orayla daha çok işi olan yaşlı insanlar çok zorlanabilir.

  henüz sistem oturmamış tam bir kaos hakim hastaneye. ne zaman düzelir bilmiyorum ama hiçbir doktor ve hemşire halinden memnun değilmiş.

  son olarak buram buram rant kokuyor.
 • 4 kule, 1 yüksek güvenlikli psikiyatri hastanesi ve 1 fizik tedavi binası mevcut devasa büyüklükte bir yapıdır. 17-18 eylül 2017 tarihlerinde hastaneye hasta transferi ve işleyiş başlatılmıştır. özverili bir başhekime (uzm.dr. fethullah moğulkoç) sahip olan hastanede daha önceki yıllarda yapılmış anlaşmaların yeterli tıbbi sekreter sayısını içermemiş olması nedeni ile polikliniklerde ve servislerde iş yoğunluğu, hasta ve personel memnuniyetsizliği halihazırda yüksek oranda gözlenmektedir.
 • ppp sistemiyle rönesans inşaattarafından yapılmış devasa hastanedir. adeta bir avm edasıyla diğer tüm küçük esnaf ı bitirecekmiş gibi bir havası vardır.
  yolları bile değiştirmiş, otoyola yeni çıkış ve giriş yapılmasına vesile olmuştur.
  umarım gövdesi gibi kente faydası da büyük olur.
 • acil servisteki tuvaletler, neredeyse, hastane açıldığından beri temizlenmemektedir, ortalığı öyle bir pislik götürmektedir.

  hatta acildeki bilgisayarlı bankolarda sinekler ucusmaktadir.

  herhangi bir poliklinikteki pisliği anlarım, ama adı üstünde acil olan bir yerdeki hijyen olmayan ortamdan dolayı, tüm hastanenin kirli olduğu düşünülmektedir.