• siyah yavru köpekten sonra yeni bir vaka daha hadi buradan yakın:

https://t24.com.tr/…lari-kesilerek-olduruldu,673216

adana'nın merkez çukurova ilçesinde vatandaşlar tarafından uzuvları kesilmiş ölü yavru kedi bulundu.

türkiye'de son günlerde hayvanlara yönelik olarak şiddet olayları artış gösteriyor. tbmm'de bekletilen yasa tasarısına göre hayvanlara işkence yapan, öldürenler 4.5 yıla kadar, nesli yok olma tehlikesi altında olan hayvanları öldürenler ise 7 yıla kadar hapse mahkûm edilecek.

kediyi bulan vatandaş, fotoğrafı sosyal medyada paylaştı. paylaşımın ardından çok sayıda kullanıcı olaya tepki gösterdi.
  • normal sartlarda taksim meydaninda kafes icerisinde diri diri yakilmasi gereken tipler, birkac kurus para cezasi odeyip serbes kaliyorlar ya...asil ben buna yaniyorum.
  • sebep olanların aynısını yasamayı gerektiğine inandığım korkunç olay. parmağı kesilse insanın canı yanıyor. o zavallı can nasıl dayanmış. onu buna yapan da hiç mi vicdan yokmus. nasıl bağırmıstır, bunu düşünmek bile içimi paramparça yaptı. söyleyecek birsey bulamadım. nasıl bir sevgisizlik bu, içi kapkara olan içinde minik bir sevgi pıtırtısı olmayan biri olmalı. yoksa bir kedinin gözlerinin içine bakınca, insan derdini unutuyor. ne isterler, bu sıcakta bir damla su için belki gitti cağırınca yanına yazıklar olsun.
  • bıktım bu haberlerden artık, nasıl bir sadistlik bu? "biz müslüman bir ülkeyiz" diye söylediğimiz ülkemiz, amerika nın 20 30 sene öncesindeki haline mi döndü? satanist mi oldunuz? çocuklar artık bu kadar mı sadist yetiştiriliyor?
    neden, neden..? ağladım artık bundan dolayı, konuşamayan bir varlığın, kedinin nasıl bir tepkiyle karşıladığını, empatisini bile yapamıyorum...
hesabın var mı? giriş yap