• maalesef her yıl 5-10 defa karşımıza çıkan haber başlığı ve adana da kaldırımda oturan 2 teyze ehliyetsiz bir sürücü tarafından bu şekilde ezilip can vermiş yine sürücü için de zor bir durum ama ehliyetsiz ve araç kullanmayı bilmeden o koltuğa geçmemek lazım yanlış kullanımında insan canını alan bir araç sonunda kullanmayı bilmiyorsan silahtan farksız ve daha tehlikeli ...
    https://twitter.com/…atus/1135460741367193600?s=21u

edit: bazı arkadaşlar arabayı gelip alan kişinin sürücüye araba sürmeyi öğreten sevgilisi olduğu konusunda mesajlar atmış bilgi yok bu konuda ama ekliyorum ben ayrıca eğer öyle bir durum varsa daha vahim araç kullanmayı öğreteceksiniz bunun için uygun alanlar var
    edit2: sürücü için zor bir durum diyip duyar kasmıştım ama şu haberi görünce fikrim değişti
    https://www.yenicaggazetesi.com.tr/…eti-236746h.htm
  • ehliyeti yok, araç kullanmayı da bilmiyor. silahla insan öldürmekten ne farkı var şimdi bunun?
  • bu sürücünün içeri girmemesi ya da kısa sürede içerden çıkması bu ülkede cinayetin ne kadar basit olduğunu gösterir. ve kesinlikle teşvik eder.

edit: cezaevine gönderilmiş. bakalım ne kadar sürede çıkacak.
  • geri zekalı şerefsizdir! şerefsiz!
  • süreceğiniz arabayı sikim ya
  • şu linkten yaptığı vahşet izlenebilecek kadın sürücü...

hem ehliyetsiz, hem acemi hem de yalancı üstelik...

olaydan sonra direksiyonda olmadığını iddia edecek kadar da ahlaksız... kamera kaydı olmasa bu yalanı bir ömür boyu devam ettirecek, hatta kadın olduğu için başka pek çok vakada pozititif ayrımcılık bekleyecek...

fren yerine gaza basanların hep kadın çıkması
  • doğrudan cinayet başka bir şey değil gerektiği şekilde yargılanması temennisiyle.
  • başlığı görünce herkesin aklına sürücünün kadın olduğu geldi değil mi?

yanılmadınız.

yakınlarına sabır dilerim.

tanım : kadın sürücüdür.

çok sayıda mesaj gelmesi editi : kadınların koordinasyon eksikliği erkeklere nazaran bariz bir şekilde ortadayken, konumuz da bu iken ; olayı kadın düşmanı olmama bağlayan mesajların yazarlarına selam olsun.

konumuz trafik canavarlığından ziyade, fren yerine gaza basma hadisesi. koordinasyon eksikliği. bunu giderip araç kullanan kadınlara saygımız tabii ki olacak.

ulen kalkışı zor bulup, kalkış hesaplaması yapmamak için kavşaklarda durmayan, yol vermeyen kadın sürücülere hiç mi denk gelmediniz? bir motorcu olarak kadın araç sürücülerini maalesef çok iyi tanıyorum.
  • "direksiyon eğitimini neden trafiğe kapalı alanda yapmalıyız?"
  • ilk örneği değildir. frene basmak neden ve nasıl akıllarına gelmiyor ilginç.

geri giderken yayayı ezen kadın

direksiyon sınavında kaza yapan abla
309 entry daha
hesabın var mı? giriş yap