şükela:  tümü | bugün
  • rezillik üzerine rezillik. insan sinirden tir tir titriyor haberleri okuduca.

"facia sonrasında olay yerinde incelemelerde bulunan eğitim iş genel başkanı mehmet balık, izlenimlerine ilişkin sol'a yaptığı açıklamada, kapıyı ilk açan kişiyle konuştuğunu, hem katlardaki yangın çıkışı kapılarının hem de ana kapının kilitli olduğu bilgisini aldığını söyledi."
  • katliamın ispatı olaydır.
    bir güvenlik görevlisi çalıştırmak zor geliyor olsa gerek ki içeride eşya saklıyormuş gibi kapılar kilitleniyor.

ama adana belediye başkanının dediği gibi,
    itfaiye gerçekten iyi çalışıyor!!!
  • kasten yapıldığı iyice ayyuka çıkıyor. da neden?
  • sadece kapılar değil kafalar da kitli. bu cinayetin sebebi kapı değil kilit değil; kafa, kafa.
  • ne sandiniz ya? ben hic aksini dusunmedim ki zaten. yurtlarda kalanlar bilirler, bunlar o kadar suursuzlardir ki o kapilar hep kilitlidir. aksam 6'da kilitlenirdi bizde. geceleri uyumadan "deprem olursa nasil kacarim" diye dusunurdum. orada birinin basina bir is gelse kimsenin umrunda olmaz.

ki benim kaldigim yer devlet yurduydu, bunlarinki bir de tarikat. goz gore gore katlettiler kucucuk yavrulari.

canim yaniyor.
  • veysi kaynak gelir şimdi. raat olun
  • o an oradan çıkamamaları ve mahsur kalmaları ne kadar acı bir durum arkadaş, hepsi el ele gitti bu hayattan, inşallah adalet tecelli eder ve suçlular en kısa zamanda hak ettiği cezayı alır.