şükela:  tümü | bugün
  • türkiye'nin en yüksek bütçeli aksiyon filmi olduğu söylenen, yönetmenliğini emir khalilzadeh'in yaptığı, 20 mart 2020'de vizyona girecek sinema filmi.

teaser

kenan imirzalıoğlu yerine benzerini oynattıklarına göre o kadar da yüksek bütçeli değil demek ki. peh.
    (bkz: ismail filiz)
  • teaser'ını bugün gördüğüm, amerikan aksiyon filmlerini aratmayan içinde mitler olabilecek yeni aksiyon filmimiz. hüzün, dram , komedi filmlerinden geçilmeyen ülkemizde bu gibi konuların işlendiği filmleri özellikle aksiyon kısmı önemli filmleri yapmaya , denemeye ve çıtayı yükseğe taşımaya çalışan tüm filmlere ve yönetmenlere şans verilmesinden yanayım. bence filmin oyuncu kadrosunun uber tanıdık kişilerden oluşmasına gerek yok başarı yakalaması için. tanınmayan oyuncuların büyük sükseler yapıp hayatımıza girdiği sayısız filmler var umarım bu film de onlardan biri olur. beklemedeyiz umarım yaptıkları işin hakkını verirler. yüksek bütçeli olup çakılan film sayısı da çok, beklemedeyiz..
  • youtube da video izlerken çıkan reklamını görünce, "oha uncharted ın filmini yapmışlar" galiba dediğim aksiyon filmi.
  • türkiyenin en yüksek bütçeli aksiyon filmi nedir ? bu nasıl bir pazarlama kimin aklına gelmiş ?

türkiyenin en yüksek bütçeli aksiyon filmi ise oyuncular niye 3. sınıf dizi oyuncuları?

sahneler niye dvd için çekilmiş 3. sınıf amerikan filmi gibi ?

en önemlisi replikler niye amerikan filmine dublaj yapmışsın gibi ?

ee hal böyle olunca , filmin pazarlaması için söyleyecek bask bir şey yok haklısınız.
  • fragmandaki konu beni çok etkiledi. böyle filmlere ihtiyacımız var.

saçma sapan romantik komedi, komedi filmlerinden dolayı sinemaya gitmiyorum 2 yıldır.

kesin gitmeyi düşünüyorum filme. umarım iyi izlenme alır da böyle filmler çoğalır.

tüm ekibe kendi adıma teşekkür ediyorum.
  • 1. ve 2. teaserına bugün denk geldiğim bir türk sinema filmi. buram buram holivud kokuyor ki bu tarz filmler neredeyse yok denecek kadar az. umarım güzel bir filmdir. değilse de dişe dokunur bir gişe yapar inşallah ki taşra ve ayı komedi filmlerinden azade oluruz bir süre. netfilx tadında aksiyon filmine benziyor ayrıca.
  • her konuya illa bir konsey, bir dış güç sokma sevdasından kurtulamayan film/dizi furyasının yeni üyesi olan film.
  • fragmanını youtube da gördüğüm film. önce ttnet reklamı sandım. sonra film olduğunu anladım. anladim anlamasına da lekesizlerin bu filmde ne işi var onu çözemedim.
  • yalan yok yabancı bir film sandım ve güzele benziyor bunu izleyeyim dedim.

sonra türk filmi olduğunu öğrenince bir duraksadım ama izleyeceğim bu filmi.

teaserları güzel bir film gibi gözüküyor umarım hayal kırıklığına uğramam.
  • bok gibi fragmanı olan film.

makyaj falan kötü. başroldeki herife takma sakal takmışlar saçları permalı.