şükela:  tümü | bugün
  • adblock kullananlara içerik gizlenerek üstesinden bir nebze gelinebilecek durum. web sitelerim var aynı zamanda sıkı bir adblock kullanıcısıyım.

başlık başa kalmış, oysa bu 6. entry'di
  • burda 300 kere tartışılan konuyu tekrardan ısıtıp sunmak, hmm..

ben yine de yazayım, yaş kaç bilmiyorum ama o adblock programlarının çıkma sebebi site sahiplerinin reklamın bokunu çıkarması idi, eğer o dönemi yaşadıysan ne demek istediğimi anlarsın. insanlar artık reklamlardan bezmişti, çoğu sitede gezinmek için 10 tane pop-up kapatmak zorunda kalırdık.

yaşasın adblockerlar!

edit: başlığı açan kaçmış, @metanetsiz metan yakalamış
  • adguard varken adblock kullananlar asalak değil, hafiften salaktırlar. saf da diyebiliriz.
  • batınca bana mı batıyor amk dediğim durum.

korona süresince herkes para kaybederken, milyarderler daha da zenginleşmiş.

kısacası siktir git.
  • internet üzerinde ki reklamların ezici bir çoğunluğu google reklamları ve google son yıllarda işin iyice bokunu çıkardı. eskiden youtube'da sadece bir reklam çıkardı 30 saniye onu izler geçerdin ve websitelerinde kenarlarda veya ortada ufak reklamlar olur içeriği görmeni engellemezdi.

ancak google terazinin ayarını kaçırdı. youtube'da videya tıkladığınızda iki reklam geçmeniz gerekiyor. 30 dakikalık video içinde 10 kere reklam geliyor. websitelerinde reklamlar pop-up olarak gelip ekranı kaplıyor kapatamıyorsun. her yerden reklam çıkıyor ve insanı nefret ettiriyor. uzun süredir adblocker kullanıyorum laptopta ve telefonda opera tarayıcı ve youtube vanced kullanıyorum. opera çoğu reklamı kolayca engelliyor o yüzden internet deneyimim gayet iyi.
  • nano adblocker varken adblock ya da başka bir şey kullanmazsınız be kardeşim.
  • survivor izleyen insan zekası , başlık açmış.
  • tartışma götürmez olduğuna da hemen karar vermişsin. ne dememizi bekliyorsun? iyi tamam, aferin.
  • website açıp beklediği gibi para kazanamayan yazarın açtığı başlık.
  • valla hazır konusu açılmışken manuel olarak engellemeye üşeniyordum,onlarıda engelliyeyim.teşekkürler süperman.