şükela:  tümü | bugün
 • reklam linki açarak bitcoin kazandıran bir servis.
  surf linkinden "open" butonuna tıkladığınız zaman yeni bir tabda, reklam verenin sitesi açılıyor. belirtilen süre boyunca pencereyi kapatmazsanız, bir miktar satoshi kazanıyorsunuz. ardından yeni biri geliyor. ve bir daha..

  reklamı açık tutmanız gereken süre 15-60 saniye arası değişiyor. kazandırdığı satoshi miktarı da yaklaşık bu süre kadar oluyor. kazandıklarınızla siz de reklam veren olabilirsiniz ama bizim işimiz btc kazanmak...

  15.000+ satoshi'niz olduğu zaman wallet'ınıza transfer edebiliyorsunuz.

  ref linki: https://ref.adbtc.top/372004
 • 2. defa ödeme aldığım, reklam verenlerin sitelerine birkaç saniye bakarak btc (satoshi) kazandıran faucet (bedava bitcoin kazanma) sitesi.
  ödeme belgesi: https://i.hizliresim.com/poavro.jpg
  refli link: https://ref.adbtc.top/372004 tabii ki referansla üye olursanız siz kazandıkça ben de kazanıyorum. çok görmeyin.
  az daha detay: (bkz: #71571985)

  sisteme para yatırmadığınız için hiçbir riski yok. kimsenin sırtından para kazanmak da yok. ponzi vs. değil. tek kususu günlük 2000 satoshi kazanmak için biraz başında nöbet tutmak gerekiyor. en büyük risk bir gün ödemeyi bırakması.

  ipucu: gece tsi 00:00'da bir grup büyük reklam yağıyor. ilginç olan işletim sistemim, browser'ım ingilizce, hollanda vpn'si kullanıyorum ve saat farkı var. niye 00:00 bilmiyorum. gün boyu fırsat buldukça yeni reklam var mı diye bakmakta fayda var.

  ek bilgiler:
  - en büyük kazanç "surf ads"de. günlük 1500 satoshi kazanmak mümkün.
  - "autosurfing" sanki bu işi otomatikleştiriyor gibi ama değil. ayrı bir reklam tipi. günlük 100 satoshi kazandırırsa şanslısınız.
  - "surfing in active window"da ise başka tab'e geçmene izin vermeyen reklamlar var. az çıkıyor, hızlı bitiyor, yetişen alıyor. günlük 300 satoshi kadar çıkarmak mümkün.
 • sizi rusça'ya ucundan kenarından aşina eden sitelerden. günde 200 civarı satoshi kazanabiliyorsunuz, sadece reklam linklerine tıklamanız yeterli.

  taş atıp da kolunuz mu yoruluyor sanki?
 • takip ettiklerim arasında en iyisi,2 gün oldu 4000 satoshiye yaklaştım neredeyse,bedava bitcoin kasanlar kaçırmasın derim,surf ads bölümünü gün içinde sürekli yenilemek gerekiyor,neredeyse her daim reklam var 15 bin limiti de gayet makul.
  https://ref.adbtc.top/507929
 • (bkz: #72400430)
 • ben de ilk ödememi aldım ama çekim isteği işleme konması 2 günü buldu.
  https://hizliresim.com/lb6ymp

  reklam tıklayıp biriktirmek isteyenler için düşünülebilir,günde en az 1000-1200 satoshi kazanılır.solda earn başlığı altında 2 adet reklam linki var tıklayıp açılan sayfada "open" "start" hangisi çıakrsa tıklayıp reklam süresinin bitmesini bekliyorsun arka planda,otomatik ekleniyor.15 bin olunca çekiyorsun.
  https://ref.adbtc.top/507929
 • reklam üzerinden kazandığı parayı kullanıcılar arasında pay ettiği için diğer sitelere nazaran daha uzun soluklu olacak gibi duran mining sitesi.

  link: https://ref.adbtc.top/554714
 • oturduğunuz yerden bir kaç tıkla reklamları izleyerek bitcoin kazandıran site.

  ref
 • şu sıralar bitcoin'in hızla yükselmesiyle birlikte; hem reklam verenler azaldığı, hem de reklam maliyetleri arttığı için; reklam verenlerin tıklama başına ödediği miktar da düşmektedir.
  1.5 ay önce bu başlığı açtığımda günlük 2000 satoshi'ye kadar kazanırken, bir süredir günlük 1000 satoshi civarında kazanıyorum. yine de ayda 2-3 dolarlık bitcoin kazanmak isterseniz üye olmaya değer. https://ref.adbtc.top/372004
 • 2.ödememi de aldığım istikrarlı görünen site,bir miktar reklam başına verdikleri satoshi düşürmüşler bu da çok normal zira bitcoin şu an 15 bin dolar,sitede güzel olan bir başka olay ise edindiğiniz referansları bir süre sonra yüksek fiyata satabiliyor olmanız(ilk 1 hafta satamıyorsunuz referansınızı) deneme amaçlı bugün aktif bir referansımı 10 bin satoshiye sattım,birkaç dakika sonra hesabıma eklendi,ucuza mı gitti bilmiyorum ,2 referansımı daha satışa çıkardım ama 30 binden henüz satılmadılar beklemede,satılırsa editlerim,sierra gibi kolpa olmayan risk barındırmayan para yatırmanız gerekmeyen bir site gün için sürekli reklam geliyor,telefondan tıklanıyor,günde 600-700 referanslarınız da biraz tıklarsa 1200-1500 satoshi edinirsiniz,açın ara ara tıklayın,atın hesabınıza satoshileri,4-5 farklı siteden damlaya damlaya biriktirirseniz çok ileride 2-3 sene sonra ummadığınız meblağlar elde edebilirsiniz, refli link vermiş piç diyenler engelleyebilir.
  üye olmak için https://ref.adbtc.top/507929