• la vie d'adèle'den sonra sağlam yapımlarda rol alacağını düşünmemizin üzerinden 3 yıl geçti, halen bir numarasını göremedik. umutlar, sean penn elinden çıktı çıkacak olan the last face'e kaldı gibi gibi...
  • yemek yerken dünyanın en tatlı kadını oluyor.
  • "anaşist" oyuncu.

dedesi yunandır. exarcheia (exarhia diye okunur ancak kalın bir hi sesi ile) atina'da bir semttir. 1901'den başlayarak, burada bulunan hukuk fakültesi, teknik üniversite öğrencilerinin ülke geneline yayılan siyasi temelli isyanlarına sahne olmuştur. 1973'deki üniversite olayları, 2008'de alexis grigoropoulos'un öldürülmesi sonrası yine ülke çapına yayılan isyanlar vs. daima buradan başlamıştır.

anarşistlerin yuvasıdır. bu semte polis giremez. girerse de olaya müdahale etmek için, çevik kuvvet timleriyle girebilir ancak. motorla devriye gezmeye kalkarlarsa adamı ayakta sünnet ederler.

exarchopoulos da "exarhialı-oğlu" gibi bir anlama çıkıyor.

kız bizim kız yani.
  • https://www.youtube.com/watch?v=9iroquzners
    ingiliççesi çok güzel olan yunan asılı fransız anarşit kız.
  • benim için hunharca makarna yiyendir.
    makarna yapıp yapıp yiyor, durduramıyoruz. böyle bulaştıra bulaştıra şap şup ağzını açıp yayarak.
    bence bu yüzden terkedildi. emma* baktı hem aldatıyor hem de iğrenç iğrenç makarna yiyor; yapamadı. o kibarca istiridye yiyen ve sadık birini istiyordu.
  • el,yüz,göz,burun,saç,ağız,göz,diş,boyun gibi uzuvları muazzam olan aynı zamanda gerçek bir hip-hop sevdalısı tanrıça.
  • abi ne kaday dadlı ne kadaay kedi gibi bir kadındır bu kadın ya allah beni erkek olarak yaratmış eyvallahta bu kadını neden yaratmış bakıp bakıp iç geçiriyoruz kederden öldürüyor abi tarifi yok mu bizde yapalım böyle bir kadın....
  • biraz önce gördüğüm fotoğrafa göre kendisi hamileymiş. şok oldum mu? evet.
  • bu kiz hamile mi
hesabın var mı? giriş yap