• istanbul birinci bölge bağımsız milletvekili adayı.
  • kimsenin hakkında bir şeyler yazmadığı bu bağımsız milletvekili nasıl oluyor da 11093 oy alıyor acaba diye sorarsanız kendinize ben hemen cevabını vereyim:

adem aydın seçim kağıdında adalet ve kalkınma partisinin hemen altında yer alıyordu. böylece parti yerine bağımsız milletvekiline oy atan insanlar oldu her sandıkta 3- 5 tane. damlaya damlaya göl olur mantığından hareketle 11093 oy almış oldu ama kendisini milletvekili yapmaya yetmemiş bu kadar hata.
  • adem aydın'a nasip olan bu şansın aynısı chp'nin altında bulunan cem serdar tunaboylu'ya da nasip olmuştur.
  • ayni zamanda 58. piyade er egitim alayinda 3. taburun boluk komutanlarindan bir yuzba$idir. "ornek"leriyle me$hurdur. ornek: bazi arkada$lar car$i izninde icmi$ler ornek diyorum mahkemeleri hala suruyor. ornek diyorum yani.

bazen co$ar ornek olmayan $eylerde bile "ornek diyorum" sokar araya.
  • trabzon karadenizspor'un 2009-2010 sezonu kadrosunda 77 numaralı formayı giyen 1987 trabzon çaykara doğumlu ortasaha oyuncusu.

trabzon idmanocağı ile başladığı futbol kariyerini boluspor ve ankara demirspor'da devam ettirdikten sonra 2008-09 sezonu başında karadenizspor'a transfer olmuştur.
  • piyanist şantörlükten temizlikçiliğe uzanan bir kariyer planına sahip 90'lar fenomeni...
    (bkz: taci kalkavan)
    (bkz: orçun ortaç)*
hesabın var mı? giriş yap