şükela:  tümü | bugün
436 entry daha
  • koronavirüsle mücadele için türkiye sağlık bakanlığı'na 100.000 maske, 15.000 test ve 3.000 koruyucu ekipman bağışında bulunan futbolcu.

helal olsun oğlum sana.

edit : yaşı benden büyükmüş lan, şaşırdım. abi pardon.
  • düşünün ki 3 gün kendisinin bağışladığı testlerle test yapılabilecek. keşke bir kampanya başlatmış olsa da diğer sporcular da kendisini takip etse. teşekkürler adem big
  • adam büyük
  • harbiden soyadın gibi büyük adam çıktın adem. daha çok kazananlara da örnek olması dileğiyle.
  • korona virüs mücadelesi için sağlık bakanlığına yüklü miktarda maske, test ve koruyucu giysi bağışlayan futbolcu.

teşekkürler soyadının hakkını veren insan.

kaynak
  • ota boka meydan okuyan ünlülerimiz asıl böyle bağışlar için kapışmaları lazım. adem duyarsız kalmamış. tebrik ve teşekkürlerimiz kendisine. darısı ise her alanda diğer ünlülerimizin başına.
  • (bkz: adams)
  • saha içerisinde kendine çok küfür ettirse de özellikle malatya kariyerinde özünde iyi adammış.

kendisini hareketinden dolayı takdir ediyorum ve diğerlerinden de aynı duyarlılığı bekliyoruz.

malum hükümet kefen paramızı pavyonlarda karıyla ezdi.
  • koyu bir fenerbahçeli olarak takdir ettiğim futbolcu.

gerçekten düzgün ve kişilikli bir insan olduğu yüzünden belli oluyor bazı sporcuların.

bir diğeri muslera ve selçuk inan'dır mesela.

ya da alex de souza ve tuncay şanlı.

ne demiş ölümsüz liderimiz mustafa kemal atatürk:

'' ben sporcunun zeki, çevik ve ahlaklısını severim''

nokta...
  • hela kağıdı sektirip ne sike derman olduğu belli olmayan insta kaşarlarına(kadın-erkek ayrımı yapılmamıştır) örnek olması gereken bir davranış sergilemiş oyuncu.

hadi lan tırrekler üç kuruş bir faydanız olsun memlekete ne duruyorsunuz?
17 entry daha