şükela:  tümü | bugün
  • aksiyon dergisi'nde güzel yazılara imza atıyor.
    aile, kadın, çocuk, baba üzerine güzel tespitlerde bulunuyor.

http://www.aksiyon.com.tr/…n-cocukluk--yillari.html
  • ilköğretimde 10. sınıf olduğunu zanneden ve 10. sınıfta biyoloji dersinde üreme okutulmamalı diyen kişi. lisede de öğrenmeyeceklerse üreme sistemini, ne zaman öğrenecekler acaba çocuklar, üniversitede mi? sanırım kızlara annesi, erkelere de bir arkadaşı öğretsin yeter demek istiyor.

http://www.aksiyon.com.tr/…igina-zarar-veriyor.html
  • (bkz: çocukluk sırrı) kitabının yazarı.
  • hollanda rotterdam eğitim tedrisatından geçmiş pedagog. okan bayülgen'e konuk olmuştur; münazaracı kimliği de fevkalade iyidir.
  • son zamanlarda tum kitaplarini yalayip yuttugum adam. aradigim pedagog senmissin be adem gunes.
  • muhafazakar bir çizgidedir ancak tavsiyeleri muhafazakar olmayan ebeveynler için de gayet makul ve rasyoneldir. genelde eğitim, öğretmenler ve okullar üzerine yazar ve kesinlikle her yazısında ufuk açıcıdır.
  • kendisine evlat ya da eş olmak varmış dedirten, sevgi dolu, şefkat yüklü pedagog. muhafazakar çizgidedir lakin muhafazakar olmayan ebeveyinlerin de takip etmesi gerektiğini düşündüğüm bir çocuk ehli, bir gönül ehli adam.
  • forumlarda hakkındaki olumlu eleştirileri okuduktan sonra bir kaç kitabını edindim. şimdiye kadar okuduğum çocuk eğitimi kitapları fiyaskoydu.umarım aradığımı bulurum.
  • çocuk gelişimi ve eğitimi kitaplarını araştırırken rastladığım ya da tavsiye edildikten sonra kimmiş yahu bu adam diye bakarken badem bıyıklı olmasıyla okuduğum yorumları pek bağdaştıramadığım pedagog yazar. burç fm.de yapmış olduğu bi yayın varmış. evet evet bu cümleden sonra kitaplarını okuyup okumakta tekrar düşüneceğim. kimsin be adam sen muhafazakâr mısın pedagog musun dedirterek kafamda yarattığı ikinci bir karmaşadan sonra tabiki de kitaplarını edinmekten ve okumaktan vazgeçiyoruz. (bkz: önyargı)
  • eşcinsellik hakkında diğer muhafazakâr çizgideki tanınmış insanlara göre daha hoşgörülü yaklaşan pedagog. tabii hoşgörülü dediysek onayladığını düşünmeyin. yine de 'kişi istemedikçe yönelim değişmez' şeklinde liberal bir bakış açısı var.

ayrıca uzun zaman boyunca 'aktif hissetmiş' eşcinsellerin karşı cinse ilgisinin pasif hissedenlere göre daha kolay artabileceğini düşünüyor. (sanırım böylece de biseksüelliğin bir yönelim olmadığını düşünüyor.)