• bende ilk başlarda acaba mı hayal kırıklığı mı diye düşünmüştüm. ancak adam sonradan biraz açılır gibi oldu ve yapabileceklerini gösterdi az da olsa. zira beşiktaş'ın şu bulunduğu oyuncu topluluğu ile çok zor işi, kimi koyarsanız koyun ortaya tek başına adem'den farklı bir şey yapamaz.
  • (bkz: #84368169)

kombinesi bana devretmediği için şu anda yenik olduğumuz futbolcu. ben hiç değilse maçı izlerdim. bu arkadaş maçı izlemeyi de unuttuğu için gol yiyoruz. çok acayip gerçekten.

not: şimdi de altıpastan boş kaleye topu tribünlere dikti gelişine.
  • vasat bir futbolcu bile değil. o kadar kötü oynuyor ki bu akşam. ancak kötü niyetle açıklanabilir bu durum
  • talisca'nın tırnağı etmez. oğuzhan ozyakup-2
  • başlıkta ara - benimkiler: (bkz: #80819003)

allahtan aklımız başımıza zamanında gelmiş.
  • 2. gol kendisinin kaptırdığı basit top yüzünden geldi.
    az yetenekli vitaminsiz topçu, bi bok olmaz bundan.
  • bugün inanılmaz kötü oynadı. 2. golü yedirdi, net bir fırsatı kaçırdı, tüm pas tercihleri hatalıydı ki zaten hepsi de rakipte kaldı.

bundan daha kötü olamazdı yani. inşallah tekrarı olmaz.
  • guiza bakışlı
  • kapasitesinin çok altında oynuyor. panik, özgüvensiz... hadi golü yedirdi, daldı taçta, ulan önünde top, kalenin karşısında %99 luk golü atamazsan bizim 10 numaramız nasıl olacaksın? talisca'yı sevmezdim ama o adam istediği maçı alıveriyordu canı isterse. bu biraz... ne bileyim... şey...
  • çok top kaybediyor. sosa’nın çeyreği etmez. 2 metre önüne pas atamıyor.
hesabın var mı? giriş yap