• “karakolda iki kere tecavüz diye bir haber var. hayır birinciyi yaptın, ikinciyi niye yapıyorsun terbiyesiz adam. komiser karakolda tecavüz etmiş, sonra kadın ses çıkarmayınca ikinci tecavüzde yakalanmış. demek ki sabaha kadar ses çıkarmasa, adam sabaha kadar devam edecek." demiş.

ben buradan adem metan'ın kadınlara bir kez tecavüz edilmesini normal gördüğü gibi bir sonuç çıkarmıyorum. cümle belki biraz problemli ve yanlış anlaşılmaya müsait ama kimse buradan bu sonucu çıkarmaz. cümlenin devamı da niyeti belli ediyor zaten.

haksız yere cezaya çarptırılmış.
  • her sabah annem ve babamın dinlediği radyocu. önceleri ne dinliyor bunlar derdim, dinlemeye başlayınca bırakılmıyor muş.
  • mecburen sabahlari dinlemek zorunda kaldigim akp yancisi antipatik radyocu. bugun melih gokcek beyefendiyi davet edecekmis; onun oncesinde kilicdaroglu'na laflar sokup "getirin o cocugu buraya" dedi. siyasi gorus baska capsizlik baska seyler tabi...
  • tam gaz yolunda..
  • o konuşmasıyla nasıl ulusal yayın yapan bir yerde kitlelere hitap edebiliyor çok şaşırıyorum. zira kendisini bir kaç kere denk geldiğimde biraz dinleyeyim dedi sesi konuşması kulaklarımı tırmaladı geçti. bırakın havuzdan olmasını sırf bu yüzden bile dinlenilmemesi gereken bir şahsiyet.
  • alem fm' den şutlanmıştır. ak partisinin şakşakçılığını ne güzel yapıyordu oysaki. sabahları kulak tırmalamak yok artık.
  • parti destekçiliğine radyo viva'dan devam etmektedir. bel altı esprileri bazen ters tepiyor.
  • (bkz: itici)
    arasıra denk geldiğim, gelince de en kısa sürede kanal değiştirdiğim, politik bir radyocu.

bugün yayına bağlanan bir kadın, kendisini kısa boylu, göbekli hayal ettiğini ama “instegram” dan bakınca şaşırdığını söyledi. ne yalan söyleyeyim, ben de bugüne kadar aynı şekilde hayal ediyordum. “instegram” baktım, şaşırdım. ama kendisi hala itici.
  • kulak tırmalayıcı bi sesi var, radyocu olduğuna inanamadım.
  • bu adam yüzünden best fm’den soğudum yemin ederim. bana çok itici geliyor. ah serdar gökalp ah..
hesabın var mı? giriş yap