şükela:  tümü | bugün
  • kadınlara bir kere tecavüz edilirse bunun normal, ama iki kez tecavüz edilirse bu olayın yanlış olduğunu ima eden sözleri yüzünden radyo programının yayını durdurulmuştur.
  • “karakolda iki kere tecavüz diye bir haber var. hayır birinciyi yaptın, ikinciyi niye yapıyorsun terbiyesiz adam. komiser karakolda tecavüz etmiş, sonra kadın ses çıkarmayınca ikinci tecavüzde yakalanmış. demek ki sabaha kadar ses çıkarmasa, adam sabaha kadar devam edecek." demiş.

ben buradan adem metan'ın kadınlara bir kez tecavüz edilmesini normal gördüğü gibi bir sonuç çıkarmıyorum. cümle belki biraz problemli ve yanlış anlaşılmaya müsait ama kimse buradan bu sonucu çıkarmaz. cümlenin devamı da niyeti belli ediyor zaten.

haksız yere cezaya çarptırılmış.
  • akpyi yalamadığı zamanlar iyi iş çıkarabilen radyocu. mizah yapan insan elbette iktidara sövmek zorunda değil ama sürekli savunma ihtiyacı duymak da nedir, anlamıyorum.

edit: adam havuzdanmış. radyoyu listeden sildik, kurtulduk.
  • mecburen sabahlari dinlemek zorunda kaldigim akp yancisi antipatik radyocu. bugun melih gokcek beyefendiyi davet edecekmis; onun oncesinde kilicdaroglu'na laflar sokup "getirin o cocugu buraya" dedi. siyasi gorus baska capsizlik baska seyler tabi...
  • bu sabah trt genel müdürüyle tartışan chp milletvekillerine ağır hakaret eden bir gıl.

chp yönetiminin bu tarz tipleri sağlam süründürüp tazminat manyağı yapmalı ki had bilsinler..
  • sosyal medyadan blnali yıldırım'a gel programa katıl diye çağrı yapıp ersoy dede denen adamı da gazlayıp günlerdir dil döken radyo spikeri. ada'm katılmıyor işte arkadaş neyin kafasını yaşıyor da hala bağırıyorsun. ha bakan artık katılsa bile sebebi de artık şunlar bir sussun diye zoraki katılacak! akıl dağıtılırken bunlar nerdeydi acaba?
  • tam gaz yolunda..
  • o konuşmasıyla nasıl ulusal yayın yapan bir yerde kitlelere hitap edebiliyor çok şaşırıyorum. zira kendisini bir kaç kere denk geldiğimde biraz dinleyeyim dedi sesi konuşması kulaklarımı tırmaladı geçti. bırakın havuzdan olmasını sırf bu yüzden bile dinlenilmemesi gereken bir şahsiyet.
  • adem metan ile ten ten yayınlanmaya başlamış.
    ilk video şuradan izlenebilir.
  • alem fm' den şutlanmıştır. ak partisinin şakşakçılığını ne güzel yapıyordu oysaki. sabahları kulak tırmalamak yok artık.