şükela:  tümü | bugün
 • kendisinin hazırlamış olduğu digital voice mail sayesinde sesini az önce telefonun ucunda duyup kısa bir özgeçmişini dinlediğim çankaya belediyesi için ak parti aday adayı şahıs. hayır az kalsın salak gibi adamla dialoga girecektim, ne arıyorsun be kardeşim diyip, ki o arada bunun bir bant kaydı olduğunu idrak eden afyonu patlamamış bünyem beni kendime getirdi ve o anda parmaklarım önce sözlükte sonra google da ismini aradı. ses kaydında bahsettiği üzre kendi web sitesi var. zamanında ptt'de bilumum pozisyonlarda çalışmanın verdiği bir avantajdandırki böyle bir hizmetle çankayadaki bütün numaraları arıyor sanıyorum. sesinden duyduğum tiksinti web sitesini ziyaretimden sonra daha bi artı diyebilirim. çankaya yerine çevre ilçelerden yahut küçük köy ve kasabalardan aday olması durumunda başarılı olabilecek aksi taktirde çuvallıyacağına canı gönülden inandığım belirtisiz insan tamlaması.
 • akşamımı zehir etmiş insan. ısrarla çalan ev telefonumun ucunda "merhaba, ben adem öcal" sesini duyunca mahalle yufkacısı promosyonu sandım. kapatacakken tarator'un "aman kapatma, sonuna kadar dinlemeyince tekrar arıyor otomatik" demesiyle, huzur hakkı, ayrımsız hizmet gibi mükemmel anlamsız isim tamlamalarından oluşan bir cümleler dizisi dinlemek zorunda kaldım. tavsiye ederim.
 • ev telefonumu "görünmeyen" bir numaradan arayarak, banttan yayınla madeni bir sesle, mekanik bir şekilde oy isteyen şahıs.

  a.k. partisi için oy istiyormuş. eğer banttan değil de kendisi arasaydı, evleri tek tek telefonla arayacak kadar parayı nereden bulduğunu soracaktım.

  bir de kesinlikle diksiyon dersi alması lazım.
 • gün aşırı mesaj atan adam. hayır bir de tutturmuş ıspartalı hemşerim, diyor. ben nereden senin hemşerin oluyorum ayol. bilmem ki ben ısparta. acaba bana, sen bir gülsün mü demek istiyor. öyleyse eğer çok ayıp. biraz hoşuma gitti ama yine de ayıp.
 • 4. gsm operatörünün sahibi olacak şahısmış. yine bir 3. dünya ülkesi ve, ülkenin var ettiği zengin insanlar. (bkz: hayattan tiksinmek)
 • http://www.turk-internet.com/…ster.php?yaziid=50772

  --- spoiler ---
  2015 haberi. o zamandan bi işler çevirdiği belliymiş.
  --- spoiler ---
 • tamamen yalan haberlerle iftiraya ugramis telekom sektorunun babasi. telekom sektorunde bulunan veya az da olsa anlayan insan, haberlerin yalan ve iftira oldugunu hemen anlar.kimseler yokken bu sektörde fetöye karsi mucadele eden tek insan. kendisini cekemeyenler tarafindan simdilerde iftiraya ugramis. duydugum kadariyla iftira edenlere de davasini acmis. telekom sektorundekiler iyi bilir alninin akiyla, sahibi oldugu firmasi global firma olma yolunda ilerliyor.