• dersin ortasında durup dururken bağırarak yapılan "kızım düzgün otur.. yaymışsın" isimli uyarının sahibi. ayrıca tenefüs esnasında walkman dinleyen (o zaman walkman vardı kasetli masetli) öğrencinin bir kulağından kulaklığı alıp kendi kulağına sokup, "ne dinliyorsun maykıl ceksın mı?"* diye sorarken az sonra delirecekmiş gibi gülümseyen adam.
  • yahya kaptan anadolu lisesi'nin simgesi adem verim artık orda görev yapmamaktadır. en azından ben simgesi olduğu dönemin son kısmında öğrencisi oldum. ondan öncesini bilemem. her gün bana " kızım sen nerelerdesin hayırdır" demesi, sınıfta kalem sesi çıkaran öğrenciye bir tane patlatması gibi şeylerle hatırlamaktayım kendisini.sınav kağıtlarında çok üstüne gidildiği zaman yükseltme yapardı. ayrıca trigonometri dersini anlatmaya başlayınca ortaokul seviyesinde giriş yapıp dönem sonunu getirirdi. bu yüzden nice öğrencisi öss de trigonometri yüzünden batırmıştır. anlattığı mantık dersini " küü ise peee" nidalarıyla hatırlamaktayım. dinlemeyen bin pişman oldu tabi. * ama çok özlenmektedir be. şimdi nerde ne yapıyor hiçbir fikrim yok. *
hesabın var mı? giriş yap