şükela:  tümü | bugün
  • -arzucum, hayvanlar gibi azginim ben, o derece dikelmisligim var yani...
    -himm, yerim senin ballarini rifkicim, ama, bir sorun var...
    -nedir ki?
    -maalesef, bu sabah hasta olmusum...
    -peki, madem oyle, musadenle, bi gecmis olsun deyip cikayim bari...
  • neden bu kadar abartıldığını anlayamıyorum bir türlü. sevgilin ulan o senin, neyinden tiksiniyorsun? yok regl kokusu, yok kan tutar. benden duymuş olma ama arada sıçıyor da o, inanmazsın.
  • sanılanın aksine yapanı çoktur ve başıma gelmiştir. henüz liseli bir ergenken, üniversiteye yeni başlamış bir kız arkadaşım vardı. netlog'tan tanışmıştık. özellikle yaşadığım şehri tercih etmişti. benim cinsel deneyimim sıfıra yakındı. her şeyi kendisinden öğrendim diyebilirim. bir defasında hanım kızımız adet olmasına rağmen ilişkiye girmek istedi. ergenlikten gelen gafletle pek düşünmeden kabul ettim. tabi ortalık savaş alanına döndü. yatak kan içinde kalmıştı. hemen mutfaktan çöp poşeti kaptım. kıyafetlerim dahil kana bulanan her şeyi çöp poşetine doldurdum ve kapının önüne bıraktım. sonra hatun gitti. sağ olsun çöp poşetini de çöpe bıraktı giderken. lakin benim odam anneme izah edemeyeceğim durumdaydı. kendimce yıkamaya çalışmıştım ama yataktaki kan lekelerini çıkaramamıştım. çarşaflar da ortada yoktu. annem eve geldiğinde büyük bir sorguya çekti beni. kadın yatakta hayvan öldürdüğümü bile sandı ama oğlunun kendi yatağında adetli bir kızla ilişkiye girecek kadar geri zekalı olacağını düşünemedi. hiçbir zaman gerçeği anlatmadım. unutuldu gitti bir zaman sonra. şimdi sorsa açıklarım sanırım. hatta sabah ilk işim açıklamak olacak.
  • sıradan bilginin ahkamı kesemeyeceği bir durumdur. çünkü kişiden kişiye değişiyor bu işler.
    iki kişi birbirini istiyorsa, kudurmuşsa o anda yani, ağrıya sızıya, enfeksiyona karşı bir miktar daha dikkatli olursun, bitti gitti.

ayrıca alt tarafı bir miktar kan yani.. ne oldu eşsiz erkekliğinize?
    kanlı kukudan korkarsınız, hamile kadından korkarsınız, doğurmuş kadından korkarsınız.
    bunlar kendinizin yapıp kendinizin tapındığı erkeklik mitine uymayan korkular ama.
    erkek güçlü, kuvvetli, korkusuz, serin kanlı, becerikli, mantıklı, olgun (pöh!), yetkin, hadi şefkatli, koruyucu, cart curt olacak sözüm ona.
    fakat bu arkadaşlar pipileri kıyaslanmasın diye bakire kız ister,
    kolay idare edilsin, söz dinlesin, sesini çıkarmasın, senden çok bilmesin filan fişman diye küçük, saf kız ister.
    kandan tiksinir, böcek atamaz, kusmuk temizleyemez..

oldu canım.
  • bekaretin bozulmasinin yildonumunun yurtta ve tum dunyada törenlerle kutlanması açısından düşman kuvvetlerinin temsili olarak denize dökülmesinin temsilidir.. (bkz: ne mutlu türküm diyene)
  • hayızlı kadın ile cima dinimizce haramdır. er kişi göğüslere yönelmelidir böyle bir durumda.

edit: dinini bilmeden savunmaya çalışan bir avuç kendini bilmez pırasa kafalı tarafından kötülenmesine anlam veremediğim entry olmuştur bu. bilmiyorsanız açın kuranı, hadisleri okuyun bıyıklı böcek eüzüler.
    bakara (2/222) kadınlar adetli iken cinsel münasebette bulunamaz, namaz kılamaz, oruç tutamaz, kabeyi tavaf edemez. yasaktır. ben mi yasakladım da entryi kötülüyorsunuz bre cühela! la havle..
  • adet döneminde seksin mucidi bloody mary'dir. reglken bile sevişmek isteyen mary, yaptırmam ben geriden, iste size bir icat mary'den diyerek yepyeni bir akım başlatmıştır.
  • "kan gördüm ne kadar iğrenç", "demir koktu pas koktu" diyen sevgili baylar için ise not düşmeden edemeyeceğim, evet, adet döneminde sex hijyenik değildir, ama bu sizin kandan rahatsız olan gözleriniz, beraberinde gelen kokudan kıvrılan burunlarınız (ve özellikle de olay mahalli ile muhatap olan kısımlarınız) için değil karşınızdaki period dönemindeki dişi menşeili kişi (-şi kafiye-she kafiye*) açısından geçerlidir. menstürasyonun devam ettiği süre içinde kadın vücudu enfeksiyona ve benzeri rahatsızlık verecek musibete çok daha açıktır, regl*inin geçmesini bekleyemediğimiz sevgiliniz 2 hafta yumurtalık iltihabı ile kıvranır yahut vajinitten şikayet ederse sebebini biliyorsunuz. sanılanın aksine ağrılara da iyi gelmez*, olmayan ağrıyı tetikler, bitmiş kanamaya restart verir. ya da bünyeye göre değişir. (oldum bir hürriyet kelebek eki ailenizin doktoru, cinsel sorunlarınız, sorularınız köşesi)
  • kanlı bir eylemdir.

"gözüm döndü yine de yapacağım" diyenlere tavsiyeler:
    1) kendi sahanızda değilseniz üçüncü kişilere sonradan açıklama yapmak zorunda kalmamak için tamamen soyunun ve çarşaflar için önlem alın (bkz: misafirlikte yapılmayacak şeyler)
    2) sakın aşağıya bakmayın