• akacak kanı damarda durdurmak,+2 taksit yada 1 ay sonra ödeme avantajını kullanmak yerine adet dönemini erteleme eylemi.
  • engin günaydin dan yardim isteyerek ertelenmesi sanirim mümkün bir eylemdir.
    (bkz: cöp sis yeriz)
  • primolut adlı ilaçla mümkün olan şey. ilacın kullanıldığı dönem yan etkileri olarakta mide bulantısı, hatta sürekli kusma, karın ağrısı, baş dönmesi gibi zararları vardır. ilacın kullanıldığı her gün daha fazla sancı olarak bünyeye geri döner. alkolle alındığında normalden çok daha hızlı sarhoş etmek gibi etkileri de vardır.
  • dogum kontrol hapinin bilincli kullanimiyla kismen mumkundur. adet tatil ya da sinav zamanina gelmesin diye yapilabilir. ancak beklenmeyen kanamalara hazirlikli olmak gerekir.
  • "nasıl mutant olunur?" isimli kitabın giriş konusu.
  • yaz tatilini heba etmemek için başvurulan ama tarif edilmez karın ağrısıyla intikamı acı olan, zorunda kalmadıkça yapılmaması gereken olay.
  • (bkz: snooze)
  • "teb'de var bunda neden yok?" sorusu gelir akla... (bkz: teb molalı kredi reklamları)
  • her kadının hayallerindeki eylemdir.
    -havuza mı gidecektiniz tamam 2 gün erteliyoruz.
    -yazın hiç çekilmiyor mu ? tamam 3 ay erteliyoruz.
    -fakat ertelenen adetleri , ilk adet olunan ay toptan alıyoruz..
    -ohaaah 3 ay toptan mı?
  • bir erkek icin iki ucu boklu degnek denilebilecek durum. cesitli haplarla akacak kanın damarda durması saglansa da, sevdiginiz kadının seytana donusmesi asla engellemez. hatta bu tip bir kadınla sevismektense (deli gibi asık olsanız bile) ona sarılıp 1 hafta beklemek daha iyidir. gerginliği azaltır (her iki taraf icin de) (sonunda daha iyi bir sevisme de cabası)... kısacası hersey yerinde ve zamanında guzel. (ne diyorum ben, şimdiden sozlukteki tum kadınların nefretini kazandım)
hesabın var mı? giriş yap