şükela:  tümü | bugün soru sor
  • üst edit: prof. emiroğlunun bu sözleri sarf etmediği, haberin asparagas olduğu belli olmuş olay. elbette, suç burada sadece sputnik gibi önceden çokça bu tarz şeylere bulaşmış haber sitelerinde değil, habere aslını soruşturmadan inanan, biz ve diğer herkeste. bu sebeple hem düzeltme yapmak gerek, hem de şahsım adına borçlu olduğum bir özür diliyorum.

tam hali "kızların adet olması bir hastalık, mutlaka tedavi edilmeli" olacak başlık, ibrahim emiroğlu isimli bir profesörün sözleri.

sputnik'te çıkan habere göre 22 kasım 2018'de güzelbahçe müftülüğü tarafından mevlid-i nebi etkinlikleri haftası’nda öğrencilere verilen 'peygamberimiz ve gençlik' adlı konferansta sarf edilen sözler. eğitim-iş sendikası bu yüzden suç duyurusunda bulunmuş.

"profesörün" beyin yakan açıklamaları bunlarla sınırlı değil, "15 yaşındaki kızlar evlenebilir, 'kızlar tesettüre girsinler, edepli olsunlar', ‘lgbti masum gibi gösteriliyor, tedavi olmaları lazım', ‘laiklik en büyük tehlikedir" diyor kendisi.

insanlıktan nasibini almamış ve alamayacak, rezil ifadeler bunlar. insan doğasını bir "dini görüş" ile değiştirmeye yeltenmek, her şey bir yana bir zeka sorunudur. mücadele edilmesi gereken en tehditkar zihniyet, bu.

ilgili haber
  • adet kesen ilaç yapacak sanırım sayın profesör
  • (bkz: ibrahim emiroğlu kim amk)

şöyle adamlara prim yaptırıyorsunuz yahu!

edit: bazı cengaverler konuşmayacak mıyız, susalım mı vs falan diye hakaretle karışık mesaj atıyorlar. bu tipler kaostan beslenirler. sen şimdi bunu gündem yaptın ve sövdün ya, o adam da bir demeç verdim ortalığı karıştırdım diyecek. okumuş da olsa meczup meczuptur. dikkate alınmaması tavsiyedir.
  • hakaret etmeyeceğim dedirten söylemdir...
  • annesi bu hastalığı 9 ay tedavi etmiş ve sonucunda kendisini doğurmuş olduğu bir profesörün beyanı.
  • (bkz: adet lobisi)
  • keşke bu tedaviye bunun annesinden başlasalardı da, bu yaratık doğmasaydı. malum "regl" nesillerin devamlılığı için esastır.
  • "...etkinliği izleyen bir öğrencinin konferansta aldığı notlar da şöyle: kızını dövmeyen dizini döver. devrimciler hayvani bir hırsla hareket ederler, sadece bir hevestir. komünizm büyük bir tehlikedir. gençlerin dinden uzaklaşmasının temel nedeni laikliktir. ergenlik yaşı düştü. aileler 14 yaşındaki kızlarına mini etek giydirip dışarı çıkmasına izin veriyor."

islamcılık ve pedofilinin en büyük korkusu hala laiklik ve komünizm.

haklı bir korku.

(bkz: bu düzen değişecek)