şükela:  tümü | bugün
  • ece seçkin'in yeni şarkısı. başarılı.
  • klibi taze çıkmıştır:

https://youtu.be/2g3-ba0na5e
  • bildiğin güzel bir şarkı olmuş. klibini de beğendim. reyhan karaca nın sevdik sevdalandık şarkısının başında yıllarca ramburam bari deram baruram dariri rari damburam bari heya damburam bari beyoo* diye devam eden anlamsız sözleri büyük özenle söyledik. hal böyleyken adeyyo da gayet kabul edilebilir.
  • vurdun vurdun hiç acımadan ardımdan derken içerdiği subliminal mesajı bi kenara bırakırsak anlamsız ama eğlenceli bi şarkı.tribünlere iyi oynanmştır.
  • bildiğin 70'li yıllar türk filmlerinde çalan cici kızlar tarzı şarkılardan olmuş, bence bayağı da güzel olmuş şarkı.
  • ece seçkinin klibinde garip hareketler yaptığı şarkı. bu kıza kim çok seksisin dedi merak ediyorum. recep ivedik dans etse ancak bu kadar olurdu. yasemin yalçın'a benzeyen kızsın sen güzel değil sempatiksin bu hareketler sende durur mu hiç? neyse şarkı klasik türk popu yazı geçirmek için çıkarılmış.
  • kulağımdan uzak durması gereken şarkımsı.
  • 9 günde 4 milyonu aşmış klibe sahip şarkı.yazın hiti olur mu büyük ihtimalle evet. nasıl şiirin sözden ziyade müziğe yakın olması gerektiğini söyleyen edebiyatçılarımız varsa sözün anlamdan ziyade kulağa hoş gelmesini düşünen halkımız(ben de dahil) olduğu için şarkı hoştur.

10/8,5

devam ece seçkin öpüldün muah.he bu arada seksi olmadığın konusuna katılıyorum.olma zaten lan çok var seksi olup bi bok yiyemeyen.
  • son zamanlarda gördüğüm en kötü dans performansına sahip video. sanırım ece seçkin' in kolları kısa ondan mı neden anlamadım dans etmek hiç yakışmıyor. parça ise idare eder.

6/10.
  • tarkanın cuppasını ve bu şarkıyı gördükten sonra serdar ortaça laf edersem ibneyim dediğim şarkı.