• ''höyleleyleyleyleyley heyleleyleyleyleyley höyleleyleyleyleyley heyleleyleyleyleyley'' kısımları hariç güzel şarkı.

bir buna, bir de yusuf güney'e sözüm, ne ara ispanyol oldunuz be anam?*
  • klibi de geldi sonunda
    şarkıyı dinlemeye , akustik videosunu izlemeye doyamazdık.. şimdi de klibine takılalım
  • gökhan tepe'nin çok güzel bir eseri.

dinlemeden duramıyoruz efendim. klarnetin olduğu her şarkıya bayılıyorum. evet.

http://www.youtube.com/watch?v=xwnfzxqoatk
  • al beni yeni baştan yaz
    cümleler kurup hayata dolduralım
    her gece nefesinle uyut
    saati kurup zamanı durduralım

aklıma gelince ağlarım, gülerim
    kendime zor günler geçmiş kutlayalım

istersen adını hiç koymayalım
    nazarlardan korusun diye allahım
    yıllarca başımız bir yastıkta birlikte yaşlanalım

istersen adı aşk olsun diyelim
    zor günler bize ders olsun güzelim
    her sevene nasip olmazmış böyle kıymetini bilelim

sözlerine sahip sevgiliye söylenecek en güzel şarkılardan biri 2013 yazında..
  • her dinlediğimde aramızda kalsın arife ve mahir güzelliğini hatırladığım pek keyifli aşk parçası. hey gidi hey!
    (bkz: https://youtu.be/o9g99ycgbk8)
  • aklımda eda'nın kapısında şarkı söyleyen fikret kuşkan'ıyla kalmış dizidir. bir de şarkının bir cümlesi, "uzansan da gelsen, hayat kısa zaten..."
  • ilk bölümünde marcel duchamp'ın da adının anıldığı yerli dizi. fakat pisuvar yerine klozet denmiştir. üzmüştür.
  • gene palavradan buram buram aşk kokulu bir dizi herhal diyerek izlemeye başladığım, daha sonra yerini alışkanlığa bırakan bir kanal d dizi. hiçbir açıklama yapılmadan, akıllarda soru işaretleri bırakarak yayından kaldırılması can sıkmıştır.
  • "yaz dizisi" formunda yapılmış, ama bir çok sezon dizisinden daha kaliteli olan ve belki sadece bu yüzden yarım kalan, rating kaygısına feda edilen harikulade bir yapım. fikret kuşkan'ın her dakika "içelim güzelleşelim" der gibi oynadığı, mine tugay'ın ise adam akıllı bir adımla sektöre giriş yaptığı diziydi, çok güzeldi.
  • cebren ve hile ile de olsa bastan sona seyrettigim ve sayesinde tv izleyicisi sifatina kavusmayi planladigim dizi. gercekten yalnizligi anlatabilecek mi bakalim?
hesabın var mı? giriş yap