1. doğmamış kızımdır. birgün bir kız babası olursam adını çok sevdiğim kız isimlerinden biri olan su koyup onun bu 4 harfli isme de sahip olmasına sebep olucam. en azından ben böyle istiyorum. tabi %50 kız çocuğu olma ihtimali, sonra evleneceğim insanın su ismini beğenmemesi, evleneceğim insanın değil de benim soyadımı kullanıyor olamamak falan şimdilik önümdeki engeller...
  2. soy ismi at olan bir babanın olası kızına suismini verdiğinde meydana gelebilecek sevimsiz hadise.. (bkz: suat)
  3. ali ç.

behzat ç.'nin henüz doğmamış oğlu.
  4. soy ismi ak olan bir babanın olası kızına su ismini verdiğinde meydana gelebilecek kendisi için çok sevimli olabilecek hadise (bkz: su ak)
  5. çin'de bunlardan tonla bulunur. o yüzden öyle atraksiyonlu bir iş falan da değildir.*

örnek olaraktan, iş bu sayfadaki su lu kızımız.

http://www.rit.edu/sg/contact/

atraksiyon arıyorsanız bu hanım kızımızı, soyadı şaka olan bir türkle everin. hem sulu, hem iğrenç şaka. ehioheh.

zamanın ötesinden kendini bilen edit: lan farkındayım iğrenç espri. kendimden de utandım hatta. ama silmiyorum işte mertlikten. hayda bre!
  6. ilkokulda ar az diye bir kız vardı. o da bu kategoridendir.
  7. behzat ç'nin kızı falan olabilir,adı 3 harfli olabilir ece gibi mesela. toplamda 4 harfli olur,evet. ece ç.

adı ve soyadı toplam 4 harften oluşan insan hakkında bilgi verin