• konusu güzel olsa bile kurgusunda yavanlıklar olan, diyalogları istenilen derinliği veremeyen karakterlerin (özellikle sufi olanların) gene yavan kaldığı film. iyi tek şey kemal uçar
  • son sahnesinde, yunus'un duâsıyla, cem'in kucağında bebek, "adını ne koydunuz?" sorusuna "adı, yunus" cevabını vermesini beklediğim pek güzel bir film. inşallah öyle olmuştur.
  • turkish shawshank redemption
  • arkadaş bu film bana neden fetö filmi gibi geldi??
  • keyifli. doğru. iyi.
    sinematografik anlamda olmayabilir. ama keyifli.
  • düşünce güzel ama ortaya çıkan iş ortada kalmış. yunus karakteri tam olarak istenilen huşu dolu anları veremedi. ekmekçi dayı güzel bir karakter olmuş, cevdet zaten tam küfürlük. ortalama altı bir trt filmidir.
  • az önce izlerken saran, bende geç yatmama sebep olacak kadar izleme isteği uyandıran trt filmi. bazı amirlerin iyi olmasına rağmen mevcut düzenin içerisine çok dahil olamayıp iyi niyetlerinin hiç bir şekilde düzene yansımaması iyi vurgulanmış. sonunu daha farklı beklerdim, filmin devamı var mı bilmiyorum ama, havada kalan şeyler var. savcıyla konuşma sahnesini gerçekçi buldum, yani insan bazen karşıdakine gerçekten laf geçiremiyo ve bu farklı alanlar için geçerli. ben beğendim ya, sadece yunusun kötülerden gelen her şeyi kabullenişini biraz fazla buldum.
  • erkek adam güzel ağlar...

güzel bir film. adaleti, sevgiyi ve düşkünlüğü sorgulatıyor insana.. hem de hiç rahatsız etmeden .
  • filmde bir acemilik, bir eksiklik fazlasıyla hissediliyor.
hesabın var mı? giriş yap