şükela:  tümü | bugün soru sor
 • 3 kişi senaryo yazacak bunu taner akvardar yönetecek ve türü dram olacak tv dizisi.

  3 kişinin senaryo yazması hata riskini düşüreceğine dair görüşler var ama bence nöbetleşe yazarlar ve taner akvardar'ın yönettiğini diziler gibi pek bi' kalıcılığı olmaz * ****

  maksat gözden uzak duran zeynep çamcı'yı ekranlardan koparmamak sanırım arkasına koy ahmet kaya şarkısını, çarpık ilişkiler içinde tek taraf haklılığına çıkan o klasik akıma yürü. seyirciye taraf tutturan duygusallık kisvesi altında bol ağlamaklı az sevişmeli çok sansürlü 2 saat ve üzeri dizi çek bunu her hafta yap ve verim bekle.

  mesleksiz zenginlikler,
  yanlış anlamalar üzerine kurulu kıskançlıklar...
  yani kısaca sıradan bir dizi olmaktan çıkamayacaktır. öngörüde ne noktadayım yakında anlaşılır.
 • fox'un 2018'de yayınlamaya başlayacağı dizi.
 • ahmet kaya şarkılarıyla ne alıp veremediği olduğunu anlayamadığım dizidir. her tanıtımda bir ahmet kaya şarkısı çalarak ne yapmak nereye varmak istemektedirler?
 • "beni vur beni onlara verme" diyen bir terörist ağıdı eşliğinde ahmet kaya ağlaklığı ile fragmanlardan anlaşılıyor ki mafya ve yozlaşmış doğu kültürünü ekranlara taşıyacak saçmasapan bir başka dizi.

  şöyle keyifle, yüzümüz mutlulukla aydınlanarak izleyebileceğimiz, entrika, kan, çekilen silahlar, karanlık yüzler, barut kokusu içermeyen dizi yapmak çok mu zor? mecbur musunuz böyle iç karartan şeyleri deşip durmaya?

  umarım ratingler sıfırda kalır, ömrü kısa olur 3 bölümde yayından kaldırılır ki benzerlerinin önü açılmamış olur.
 • öyle hastalıklı fragmana sahip bir dizi ki, bir insanın mazoşist veya deli olmadığı müddetçe seyretmesi mümkün gözükmüyor.

  kupkuru soğukta elinde bavulla ağzından buharlar çıka çıka koşturan zeynep çamcı, belli ki evden kaçmış. çünkü evinde ona zulmedildiğini de görüyoruz. adamın teki kafasından tutup yere yapıştırıyor falan..

  sonra sesler, silahlar, mafya tipli adamlar, içli içli ağlayan bir abla. böğrüme öküz oturdu, ki daha fragman bu.

  mesaj verecek, kadına şiddete karşı bir sistem eleştirisine falan da benzemiyor. böyle aşırı çiğ bir dram, ağlatmalı, gözleri kan çanağı yapmalı... (bkz: sebebi neydi ki)
 • sırf zeynep çamcı için izleyeceğim dizi.
  yalnız “çok yakında” meselesini fazla uzattılar. başlıyorsa başlasın artık
 • fragmanlarından anladığım kadarıyla trafikte, yolda karşıdan karşıya geçerken önce sola, sonra sağa, sonra tekrar sola bakması gerektiğini bilmeyen gerizekalıların acı dolu hayatlarını anlatacak bir dizi.
 • vakit zamanında eltiler diye bir dizi vardı oradaki aydın karakteri bir gün senaryo yazmaya niyetlenmişti. senaryo aynen şu şekildeydi; kadın koşar koşar, kadın koşar koşar.

  şimdi fragmanı izleyince aydın'ın senaryosunu dizi yapmışlar dedim, zeynep çamcı'nın farklı ülkelerde devamlı koşuyor.
 • fatmagül'ün suçu ne benzeri bir hikayeye sahip dizi.
 • almanya’da büyüyüp, ‘name kadir’ diyen bir gurbetçi kızın hikayesi. bari bir cümle konuşsaydı. gerçi gavur okullarına göndermedik dedi, babası ama yine de almanya’da büyümüş. hiç mi almanca öğretmediler bu kıza? herkes gurbetçi ağzıyla konuşurken zehra’nın gayet düzgün türkçe konuşması.. ben bunlara takıldım.

  edit: almanca bilmiyormuş kız.