• eski tadı ve kalitesi olmayan spor malzemeleri üreticisi. nike pazarda kendilerini ezip geçmiştir ne yazık ki...
  • fitness tshirtleri kısa bir süre sonra yıkandıktan hemen sonra dahi kokmaya başlıyor, kullandıkları kimyasaldan olduğunu düşünüyorum ama o fiyatlara biraz daha dayanıklı olsa ürünleri çok yerinde olur
  • sadece boyun ve koldan olusan su sweatshirt u ile beni benden almistir.
    https://shop.adidas.com.tr/shrug-sweater_87274

hem de black friday vesilesiyle 329 tl den 247 tl ye dusmus.
  • fiyatları absürt şekilde pahalı olan firma. eskiden buradan 1-2 parça zorlanmadan alabilirdim, şimdi tişört bile mümkün değil. mağazaları sinek avlıyor. bir çeşit reform yapmaları gerekiyor artık.
  • superstar ve benzeri modelde ayakkabıları hiç durmadan 3 saatlik bir yürüyüşte giyerseniz ayağınız bile çatlar.

superstar konsept olarak ve üretim olarak çok farklı bir mantıkla çıkmış ve özellikle yıllar geçtikçe aldığı imaj ve konum açısından da bir spor ayakkabıdan ziyade “ayakkabı” haline gelmiştir. bunu küçük çaplı bir superstar koleksiyoncusu olmamdan mütevellit söyleyebilirim.

neyse kendi konuma dönecek olursam; bu seneki originals serisi ürünleri bir harikaydı. oversize tişört ve atletleri, özellikle montlarıyla falan şahane ötesi ürünler vardı. son yıllardaki en güzel yılıydı bu sene bence originalsin hatta.
  • spor ayakkabısını almak pişmanlıktır. hele incelemeye göndermeniz apayrı bir pişmanlıktır.
  • spor ayakkabı fiyatları uçtu.
    yuh.

falcon diye bi model çıkarmışlar.
    700 lira.
    aynı tasarımı zara’dan alırsın 300’e ki o da ucuz değil. ama yarı fiyatından da az en azından.

döviz kuru yüzündendir tabii ama affedersiniz boku çıkmış yahu.
  • 50 saatliğine yüzde 50 indirimi varmış.
    ilk defa bi markanın indiriminden istediğim bi şey tükenmeden faydalanabildim.

hayretler içerisindeyim.

zara’nın indirimini dakika sayarak beklediğim halde 3 salisede tükenmişti beğendiğim ürünler.

adidas’ı söğüşlemediğiniz için teşekkür ederim kızlar.
  • ayakkabilarina sol ayagimi bir turlu sigdiramadigim marka. turkiye'de 46 numarasini bulmak zor oluyor ve hatta bazi modellerin 46 numarasi turkiye'ye hic gelmiyor. yurtdisinda da maalesef turkiye kadar ucuz bulmak zor. daha fazla 46 numara gerektigini birileri adidas tr'ye iletmeli.
  • samba super modeliyle frankfurt'da bir kış günü dolaşması ekstra keyifli olan, yaşanılan her anının tabanda bulunan meşhur üç yapraklı yoncaya kazındığı, kanımca en karakterli ve zamana ayak uyduran ayakkabı tasarımlarına sahip (bkz: adidas hamburg) , (bkz: adidas samba) (bkz: eqt running support) spor giyim markası.
hesabın var mı? giriş yap