• şimdiye kadar giydiğim en rahat spor ayakkabılardan biri. bütün gün sokaklarda dolaştığım zamanlarda bile ne bir yorgunluk belirtisi hissettim ne de ayak ağrısı çektim. tabanı polistiren, geri kalan kısımları file ve deri karışımı. bende siyahı var ama başka renkleri olduğunu da gördüm. adidas'ın ucuz serilerindendir, genelde sürekli indirimdedir. alırsanız pişman olmazsınız. yalnız yağmurda karda giymeyin çünkü efil efil eser, file kısımlarından su alır.
  • sürekli indirimde olduğu söylendiği halde neden 130 lira verip aldığımı bilmediğim, rahat sayılabilecek koşu ayakkabısı.
  • vanquish ile arasında taban açısından bariz fark olan model. kesinlikle duramo daha rahat. fiyat olarak da hemen hemen aynılar. çok fazla para vermeden rahat ayakkabı giymek isteyenler için tavsiye edilir.
    not: şu sıralar indirimde ve 70 lira civarlarında.
  • çok dayanıklı, çok esnek ve kullanışlı. 4 yıldır kullanıyorum ve hala yeniye yakın. gerçi çok da kullanmamışımdır ama neyse. herkese tavsiye ederim bu günlük seriyi.
  • inanılmaz rahat bir ayakkabı. tavsiye ederim. fiyatı 120-130 lira civarında.
  • an itibariyle internetten 1 adet duramo 6m aldım.fiyatı sitenin indirimiyle birlikte 103 tl.'ye geldi.bakalım nasıl çıkacak merakla bekleniyor.daha sonra yorumlarımı yazacağım.
  • ben dün bir abimin tavsiyesi üzerine 198 liraya aldım intersport mağazasından. adidas shop'ta 230 lira.
    özellikleri ise şu şekilde:

duramo 6 k

hafif ve sportif adidas duramo 6 genç koşu ayakkabıları, özgürce hareket edebilmeniz için tasarlandı. ultra-hafif litestrike eva orta tabanı, nefes alabilir file üst yüzey malzemesi ve yastıklanmış topuk özellikleriyle gençlerin konforu için ideal bir seçim olacaktır.

özellikler:
    - dayanıklı sentetik kaplamaları bulunan nefes alabilir file saya,
    - tam bir uyum için adifit® iç taban,
    - geleneksel orta tabanlardan daha hafif eva orta taban,
    - antimikrobiyel eco-ortholite® sünger iç taban,
    - adiwear kauçuk dış taban.
    - adidas logosu ve adidas 3-şerit görseli.

adifit®: ayakkabı büyük ya da küçük gelmesin diye tam bir uyum için içerisine yerleştirilen çıkarılabilir tabanlıktır.

ortholite®: poliüretan hücre yapılı sünger iç malzemedir. ortholite® malzemeleri oldukça nefes alabilir, uzun süre dayanıklı, koku, bakteri ve mantar oluşumuna karşı dirençlidir.

adiwear®: ayakkabının aşınması muhtemel bölgelerine daha fazla dayanıklı olması adına yerleştirilen, iz bırakmaz kauçuk malzemedir.

adiprene®+: esnek yastıklama teknolojisidir. ayak önü bölgesini ve parmakları korumak için kullanılır.

litestrike eva: orta tabandaki hafifleştirilmiş eva malzemesi hafifliği ve darbe emilimini destekler. ayağın arka kısmına yerleştirilmiş yastıklama çentikleri yumuşak ve sorunsuz bir koşu sağlar.

üretim yeri:endonezya
  • duramo 9 modeli çok başarılı olan seri .
  • duramo 9 ee7928 modelini %40 indirimle adidas'ın kendi mağazasından aldım.

abartmıyorum hayatımda bundan daha rahat spor ayakkabısı görmedim.

adidas modellerini şıklık olarak nike'ın altında görüyorum ama taban konusunda kesinlikle nike'tan daha iyi olduğunu düşünüyorum.
  • duramo 7 kullanıyorum kalıbı dar o yüzden ben cok sevemedim.
hesabın var mı? giriş yap