şükela:  tümü | bugün
 • filipinlidir. 6 yaşındadır.
 • kendisi iyi bir insan olsa da trolllükleri bazen insanın canını sıkabilen yazar arkadaştır.ayrıca nasıl sürekli bu kadar zayıf kalabildiğini anlayamadığım yazar insandır.neyse yine de sevdiğim bir yazar arkadaştır.
 • çok yardımsever yazardır.
  hiç zor durumda kalmasını istemeyeceğim kadar iyi biri.
  çok iyi lan.
 • kendisine cat fight cagrisinda bulunulan yazar bacim

  edit : baci değilmiş. bu durumda cat fight hic değil. dagilabiliriz
 • bencil, muhtemelen dikkati çekmeyi seven ancak çok okumak veya düşünmekle ilgisi olmadığını düşündüğüm yazar parçası. düşünceleri ve savunduğu değerler nedeniyle yakılarak ölenleri bir de suçlu hale getirmiş limon kabuğu beyinli bilader.
  not: kaynak götüm değildir, bu yargılara yazarın eserlerini okuyarak ulaşılmıştır. örnek;
  (bkz: #43890965)
 • yardım istediğinizde bir an bile tereddüt etmeyecek kadar insan sevgisini içinde barındıran güzel yürekli yazar, insan.
 • bendim.
  nike'ta satış elemanıyım. eğitime gönderdiler bizi istanbul'a. eğitim veriyorlar işte kendi şirketlerince falan. geçmiş gün bulunduğum duruma inattan mı, farketmeden mi emin değilim ayağımda adidas'la gitmiştim. eğitimin bi yerinde üstünde rakip firmalardan kıyafeti olan var mı diye sordu eğitimci(!) kişi. el kaldıran üç kişiden biriydim ve ilk bana söz verdiler. bilmem kaç yüz kişinin içinde ayağa kaldırdılar, nedir diye sordular. dedim böyle böyle. arkadaşa bi tişört verelim bu medeni cesaretinden ötürü dediler. ulan pezevenk ne cesareti. sordun söyledik. üstümden şov yapmanın ne alemi. gerçi tişörtte güzel hani. eyvallah çektim akabinde sandalyeme çöktüm.
  geçen gün evde verilecekler sıfatındaki çöp poşetini bi kurcalayın dedim baktım bu tişört. verir miyiz ulan be. o bizim onurumuz gururumuz. göğsündeki eşşek kadar nike yazısını sokakta reklam edecek değiliz. mevsim geçişlerinde şortun üstüne çeker gezeriz evde. arkadaşa gideriz öte mahalledeki. olacak budur. caağnım mavi tişörtüm.
 • bir benzerini izmirdeki selway outlette gördüğüm işçidir.

  ama farklı bir sektörde. bir dominos pizza işçisi, burger king kasasna yanaşıp, bir steakhouse burger siparişi verdi. pizzadan bıkmış olabileceğini düşündüm. sadece ünlü markalarda değil, alelade esnafta da görürsünüz böylelerinin. bazı esnafların kendi mallarının yerin dibine soktukları olur. bu da o hesap sanırım.
 • bazı yazarlar tarafından nick altı piç edilen yazardır. kafa bunaldığında uğrak mekanlar olarak ilk sıralarda bulunan, sırdaş, sağlam dost.