şükela:  tümü | bugün
 • adidas'in 94 senesinde cikarttigi ucubik $ekilli, sozde cok yuksek kontrol, vuru$ gucu, hedey power veren ayakkabi modeli . bildigim kadariyla sakatliklara yol acmasi yuzunden yine ayni senenin sonunda kaldirildi uretimden .
 • 94 dunya kupasinin gaziyla sati$a cikarilan adidas modeli.futbolcu olsaydim kesin bi tane sahip olmak isterdim cok guzel gorunuyordu cunku..
 • adidas'ın şimdiden efsane olmuş futbol ayakkabısı serisi.

  1994te ilk çıktığında büyük sükse yapan ayakkabı; topa değen kısımlarındaki plastik tırtıklarıyla dikkat çekiyordu.

  daha sonra ikinci*, üçüncü* ve dördüncü* jenerasyonları hayli rağbet gören predator; 2002 kore japonya dünya kupası'yla birlikte son modeli olan 5. jenerasyonunu da tanıttı. burun kısmın altından topuk kısmını da kavrayan sert bir plastik korumaya sahip olan ayakkabı; sağlamlığı ve ilk modelinden beri süregelen tırtıklı yapısıyla topun ayağınıza daha iyi oturmasını sağlayarak daha düzgün şut çekmenize "yardımcı" olmayı amaçlar.

  predator'ın birlikte kendini en iyi futbol topu ise; yine adidas'ın 2002 dünya kupası vesilesiyle çıkardığı futbol topu fevernova*'dır kanımca.
 • 5. jenerasyonu ülkemize teşrif eden ayakkabı modeli... süper bir tasarım, akıllı ayrıntılarla bezenmiş bu ayakkabı; 225 milyon gibi uçuk bir fiyatla satışa sunulmuş*...
 • beckham'da beyazını, raul'de açık mavisini gördüğümüz adidas'ın mükemmel serisi.

  adidas'ın her turnuva** öncesi yeni versiyonunu piyasaya sürdüğü futbol ayakkabısı.
 • plastik çivili versiyonunda metal çivi takılmış kadar uzun olan çivilerin hakkaten işe yaradığını gördüğünüz krampon.. top kontrolu konusunda duayen değilim ama topa hayal ettiğiniz tarzda bir falso verebiliyorsunuz (hemde gayet hızlı bir şutla) ayakta var mı yok mu farkedilmeyen bişey bu.. bi de ayakkabının dilini yırtık dondan fırlamış .ik gibi sallanmasın diye sabit tutmaya yarayan bir lastik hedesi var çok tatlı duruyo! bağcıklar ise harika bir kere düzgün bağlayınca 2 saat 3 saat takılın gevşemiyor, açılmıyor..

  dikkat: plastik çivili versiyonu ile halı sahada oynayacak olursanız dikkat edin, çalım atarken bazen yere fazla tutunuyor, o yerde kalıp siz koşmaya devam eder bir görüntü çizebilirsiniz..
 • yanlis hatirlamiyorsam bu urunun ilk ciktiginda soyle bir reklam slogani vardi: "100% legal, 0% fair".
 • yeni modeli de piyasaya sürülmüş, ismi predator absolute olarak belirlenmiş olan futbol ayakkabısı. sarı, kırmızı, mavi ve klasik siyah-beyaz-kırmızı olmak üzere 4 ana renk çeşidi mevcuttur.