şükela:  tümü | bugün
 • adidas runners’in istanbul toplulugu. cok zamandir takip edip bir zamandir katildigim topluluktur.

  haftalik idman programlarini facebook ve instagramdan duyuruyorlar. genel olarak pazartesi caddebostan 3k, sali bogazici universitesi atletizm pisti interval, carsamba bebek 3k, persembe yoga, cumartesi caddebostan 5,10,15k seklinde idman yapiliyor. arada degisiklikler elbette oluyor, takip etmek gerek.

  idmanlara sertifikali koclar ve eski milli atletler liderlik ediyor. ekibin geriye kalani oldukca cana yakin. her gelenle ilgilenmeye calisiyorlar. idmanlari her pace’den kisiye uygun sekilde ayarliyorlar. geride kalan olursa hem katilimcilar hem de ekip uyeleri destek oluyor. gerekirse gruptan ayri beraber kosuyorlar.

  yurumeye usenen arkadaslarim sayelerinde kosuya basladi. arkadas cevremden bir giden bir sonraki idmani iple cekiyor. eskiden kosmak icin cagirdigimda binbir mazaret uretenler simdi beni cagiriyorlar :)

  yakin zamanda sehir degistirip aralarindan ayrilacagim icin oldukca uzgunum. gidecegim yerde bir adidas runners ekibi de yok. ama elbet baska kosu gruplari vardir. kendilerini oralarda temsil edecegiz artik :)

  hayatiniza hareket katmak isterseniz adidas runners istanbul‘a bir ugrayin derim.
 • aktif, etkin, sıcak kanlı ve yeni başlayanlar dahil tüm seviyedeki koşuculara hitap eden, dünya çapındaki adidas runners topluluklarının istanbul ayağı*.

  bu ekip ile koştuğunuzda pek çok katılımcının üzerinde güzel güzel adidas runners t shirtleri göreceksiniz. bu t shirtlere sahip olmak için ekiple 5 koşuya katılmanız gerekiyor. ancak püf noktaları şimdi veriyorum, iyi dinleyin. runtastic uygulamasını telefonunuza indiriyorsunuz, ardından adidasrunners sayfasından kendinize bir profil yaratıyorsunuz. şimdi de runtastic uygulamasına girip adidas runners istanbul grubuna katılma talebi gönderiyorsunuz (açtığınız hesap bu talebin gönderimi sırasında işe yarıyor). her etkinlikten önce buradan etkinliğe kayıt yaptırdığınız takdirde ancak koşularınız sayılıyor ve sonunda şirinleri (t shirtleri) görebiliyorsunuz.

  not: runtastic üzerinden kayıt yaptırmadan koştuğunuzda, rekor kırsanız bile size şirin t shirtü verilmiyor. koşun, koşturun önemli olan da bu değil mi?

  o koşular sayılıncaya kadar ben de koşulara under armour, nike ilkbahar & yaz katalog çekimine gider gibi gitmez miyim..

  edit: terli terli girilen entrydeki hatalar giderildi..