• 2004-05 yıllarında aldığım superstar nerede geçen sene aldığım superstar nerede. kalite problemi var o zamanlar ayakkabı dünyasından aldım. son aldığımı instreet’ten aldım ki zaten pişmanım oradan aldığıma son alışverişimdi fakat yinede 409 lira gibi bi fiyata almıştım ilk aldığım gibi dayanıklı gitmiyor gibi nedense. sorun instreet’te olabilir yüksek ihtimal
  • almanya’da 80 euroya tr’de 106 euroya satilan ayakkabi.
  • bir zamanlar vazgeçilmezimdi. şimdi yakıştıramıyorum hiçbir şeye.
  • gecen sezon ve bu sezon rugan modellerle gelmiş olan iki gözümün çiçeği.

muhteşem rugan modeller çıkardılar. mükemmeller.
  • uzun süredir indirime girmesini bekleyen yazar ve çaylaklar için trendyol'da şu an 399 tl'ye satılmaktadır. bi arkaaş az önce almış oradan biliyorum*

(bkz: bir arkadaş ekolü)

edit: ayakkabı 1. sınıf replika çıkmıştı hemen ardı gün iade ettim. adidas ve nike gibi markaların imitasyonu fazla olduğu için web sitesinden başka bir yerden almayın.
  • bu modelin önü parlak renklileri ilk çıktığınd i na nıl maz çirkin bulmuştum, şimdi rose gold olanı gözüme hoş geliyor. insan yaşlandıkça zevkleri değişiyor herhalde.

ama hayır, sineklerin gözlerine benzeyen siyahımsı yanar dönerlerine mesafeliyim, o kadar!
  • bence adidas'ın en efsane serisidir. hani böyle efesin tombul şişesi gibidir. bir dönem altından hızlı yükseliyordu, dün adidasın online'da %50 indirimini görüp yapıştırdım bir tane. vazgeçemiyorum senden superstar
  • bu arkadaşı yıllardır giymiyordum, gazelle'le, stan smith'le aldatıyordum. ancaaaak,
    yeni sezonda beyaz üzeri lacivert/mor çizgili, kırmızı dilli ve kenarlıklı, dillerinde "from the courts to the streets" yazan bir modeli var ki of.

ahanda bu

bir çift ayağıma, bir çift de misafirler görsün diye evin salonuna alasım var ama alamıyorum. neden? çünkü 750 lira. benim ev kiram o kadar lan.

"pis kafaya adidas superstar alıyoruz kampanyası" başlatasım var twitter'da ama memem yok.
  • suni deridir. bir kez daha söylüyorum suni deridir. o 500tl'lik ayakkabı yapay deridir. yani çakmasıyla arasında söyle abartılı bir fark yok.
  • goruntusu bana bok gibi geliyor bir ben miyim
hesabın var mı? giriş yap