şükela:  tümü | bugün
  • söz konusu ayakkabı olsa da akla şunu getirmiştir.
  • bugüne kadar giydiğim en rahat spor ayakkabı.ister koşu için ister günlük kullanım için daha rahat bir ayakkabı olamaz.gerçektende endless energy.
  • strafora benziyor tabanı ama değil. strafordan daha elastik ve yumuşak bir malzeme. nike'ın da benzer ayakkabılarını kullandım ama bu başka bir şey, gerçekten ayaklara bayram gibi. 1 yıldır kullanmama rağmen herhangi bir hasar da oluşmadı ayakkabıda. tavsiye ederim yani.
  • tam bir kıro şeklinde mağazaya girerek, koşu için en iyi ama en iyisi hangisi bunların diye sormamla, görevli çocuğun direkt elime tutuşturduğu ayakkabıdır. söylediğine göre tabanı araba lastiğinden yapılma imiş, valla ben söyleyenin yalancısıyım. gerçekten hafif, ayağı güzel saran ve ayak tabanınıza bayram ettirecek bir ayakkabı yapmış üstün alman teknolojisi. koştukça koşasım geliyor sözlük
  • kumaşı el yapımı olan, tabanı bridgestone lastiğinden yapılan ultra rahat, ultra pahalı ayakkabı. yürürken esneyen tabanı sayesinde her adımda çok rahat bir his vermekte ama sezonda 730 tl olan fiyatı ayakkabıyı tercih edilebilir olmaktan uzaklaştırmakta.
  • ayaklarımın 37 yıldır gördüğü en rahat ayakkabı. bu ayakkabıları giyince gideceğim yere daha hızlı gidiyorum. az yakıyor bir de.

iki yıldır giydiğim ayakkabımda hiç hasar yok. aldığım gibi daha. öyle az kullanıyor da değilim. iki-üç kere de çamaşır makinesinde yıkadım. sağlam yani. anneme de alıcam aynısından.
  • egerki yeni sezon fiyati 730 civariysa baska ayakkabilara yönelecegimi soyleyebilirim..adidas outletlerde daha ucuzu bulabilirsem alirim..cok rahat bi ayakkabi