şükela:  tümü | bugün soru sor
 • söz konusu ayakkabı olsa da akla şunu getirmiştir.
 • bugüne kadar giydiğim en rahat spor ayakkabı.ister koşu için ister günlük kullanım için daha rahat bir ayakkabı olamaz.gerçektende endless energy.
 • strafora benziyor tabanı ama değil. strafordan daha elastik ve yumuşak bir malzeme. nike'ın da benzer ayakkabılarını kullandım ama bu başka bir şey, gerçekten ayaklara bayram gibi. 1 yıldır kullanmama rağmen herhangi bir hasar da oluşmadı ayakkabıda. tavsiye ederim yani.
 • tam bir kıro şeklinde mağazaya girerek, koşu için en iyi ama en iyisi hangisi bunların diye sormamla, görevli çocuğun direkt elime tutuşturduğu ayakkabıdır. söylediğine göre tabanı araba lastiğinden yapılma imiş, valla ben söyleyenin yalancısıyım. gerçekten hafif, ayağı güzel saran ve ayak tabanınıza bayram ettirecek bir ayakkabı yapmış üstün alman teknolojisi. koştukça koşasım geliyor sözlük
 • kumaşı el yapımı olan, tabanı bridgestone lastiğinden yapılan ultra rahat, ultra pahalı ayakkabı. yürürken esneyen tabanı sayesinde her adımda çok rahat bir his vermekte ama sezonda 730 tl olan fiyatı ayakkabıyı tercih edilebilir olmaktan uzaklaştırmakta.
 • ayaklarımın 37 yıldır gördüğü en rahat ayakkabı. bu ayakkabıları giyince gideceğim yere daha hızlı gidiyorum. az yakıyor bir de.

  iki yıldır giydiğim ayakkabımda hiç hasar yok. aldığım gibi daha. öyle az kullanıyor da değilim. iki-üç kere de çamaşır makinesinde yıkadım. sağlam yani. anneme de alıcam aynısından.
 • “1000 liraya ayakkabı mı olur amk?!” diye serzenişte bulunmaya sebebiyet veren laceless versiyonuna sahip ayakkabı modeli. bir kez daha türkiye’nin döviz kuruna sövdüm diyebilirim. benim nike zoom pegasus 33’imden ne farkı var anlamış değilim (yani fiyat farkı hariç).
 • bugün koşu ayakkabılarımı yenilemeye çalışırken denediğim ama beğenemediğim ayakkabı. o çorapsı kısım ayakla birlikte sanki tabanı geride bırakmak istiyor, terlikten ileri fırlayan ayak hissi veriyor.
  tercihimi adidas energy boost yönünde kullandım. belki de sadece eski kafalılıktandır, ama ayağı daha sağlam kavradığını hissettim.
 • iyi bir indirim bulup aldığım ve şimdiye kadar 75-80 km civarı koşu yaptığım ayakkabım. başlarda tereddüt etmiştim ama alıştıktan sonra akıp gidiyor vallahi. yastıklaması çok başarılı. konforsuz hissettiğim hiç olmadı şimdiye kadar. yolumuz uzun gözüküyor kendisiyle başımıza bir iş gelmezse.
 • süper bir indirimde denk getirip aldığım ayakkabı. kendisiyle yürüdük, koştuk, zıpladık. hakkında konuşmaya hazırım.

  öncelikle geçen seneki koşu ayakkabım, hakkında her fırsat ve mecrada olumlu yorum yaptığım skechers go run 5. 1 2

  skecherstan şaşmam diyordum; ama miadını dolduran go run 5'ımın aynısından bulmak için mağaza mağaza dolaşmama rağmen bu sene üretilen aynı modellerin yastıklamasını hiç beğenmedim. ne olmuş, nasıl olmuş hala anlayamadım; ama benim kullandığımla beş ayrı mağazada denediğim go run 5'ların birbiriyle alakası yok. hal böyle olunca koşu yolculuğuma adidas ultra boostla devam edeceğim.

  olumlu özellikleri:
  - yastıklama çok iyi.
  - ayağı çok iyi kavrıyor.
  - hafif malzeme.
  - ıslak zeminde şimdiye kadar kullandığım bütün spor ayakkabıların hepsinden daha iyi tutunuyor.
  - hava alıyor ve ayağı terletmiyor.
  - ara vermeden her gün kullandığımda bile tabanı sıkıntı yaratmadı. (skechers yastıklaması çok iyi olmasına rağmen gün aşırı kullandığımda tabanı kendine ancak geliyordu)
  - tasarımını beğendim, gayet zarif.

  olumsuz özellikleri:
  - üst malzeme kumaş olduğu için yağmurda su alıyor.
  - yastıklama iyi; ancak skechers daha iyiydi açıkçası.
  - renk seçeneği yoktu maalesef, siyaha kaldık.

  martta yarı maraton var, kendisiyle beraber koşacak gibiyiz. bakalım memnuniyetim devam edecek mi.

  edit: geçen marttaki yarı maratonu ve sonrasında wings for life'ı bu ayakkabıyla koştum. o kadar memnun kaldım ki henüz ömrünü doldurmamış olmasına rağmen yenisini aldım. kullandığım bütün koşu ayakkabılarından daha sağlam çıktı. ancak spor ayakkabı üreticilerinin bir standart tutturamamış olmasından rahatsızım. aynı ayakkabı, aynı model; ama bu sefer ayağıma bir numara büyüğü oldu. şunu standart haline getirmek çok mu zor anlamıyorum ki. mevcut ayakkabıya güvenip internetten sipariş etsek pişman olacağız demek ki. neyse, yine de seviyorum seni ultra boost. üstelik de bu sefer mor rengini buldum, bayram çocuğu gibi sarılıp yatmadığım kaldı.*