şükela:  tümü | bugün
 • gerçekten kulaklarıma inanamadım. canlı yayında değil, arkadaş sohbetinde bile söylenmeyecek bir cümle kurmuştur. kadınlardan özür dileyerek hoş görülebileceğini nasıl zannedebilir, şaşırtıcı. rezillik, sadece rezillik.
 • yavsak.

  yüzde 60.8 caktigin anketlere devam et.

  kan simsarlari.
 • bu akşamdan sonra rasim ozan kütahyalı gibi ekranlardan men edilmesi gereken şahıs.
 • ben evliyim birde rusyada yaşıyorum! kaç günden beri burda diken üstünde bütün türkler! ınsanlar korkuyor birşey olursa bizi deport ederlermi diye! zatı muhterem biraz reklamın iyisi kötüsü olmaz diye ağıza alinmicak şeyler söylüyor! yarın bu sözleri buradaki programlarda tartışılar! ruslarda bizim gibi kolay gaza geliyor! çıksın özür dilesin! böyle insanların televizyonlarda yeri yok! geçen uçak olayın da insanlar perisan oldu! milletin işi gücü ve yuvası yıkıldı burda! milyar dolarlık iş yapıyor türk şirketleri burda! bari onu düşünsünler bizi düşünmüyorlarsa!
 • ahlaksiz adam.
  aldigi paralari yurtdisinda yesin.
  refarandumun en buyuk kaybedeni.
  yurtdisi oylari illere dagitilacak diyen mal, sanki genel secim yapiliyor.
 • halkları ve kadınları aşağılayan iğrenç bir pislik.
 • seçim öncesinde %60 evet demiştir.
  atv yayınında sandıklar açılmaya başladıktan sonra %58 evet demiştir.
  o sırada canlı yayına bağlanan biri adil gür'ü överken evet %56'nın altına düşmüştür. sonra dayanamayıp bir ara yüzde %53 gibi biter demiştir.
  baktı olmuyor yurt dışı oylar eklenince oylar yukarı doğru çıkacak demiştir.
  en sonunda intihar etmiş olacak ki bir daha görülmemiştir.
 • yaptığı yönlendirici anketinin sonuçlarıyla canlı yayında rus kadınlarını bağdaştırarak nefret söyleminde bulunmuş akp algıcısı. referandumdan bir gece önce "evet %60 oranına dayandı" diye açıklama yapıp hala utanmadan ekranlara çıkıyor ve çıkartılıyor ayıp!
 • şu an habertürk'te algı operasyonu yöneten kişi. ülkede izlenecek tv kanalı sayısının bir elin parmaklarını geçmediğini kanıtlar nitelikte sözde anket sonuçlarını açıklayan şahıs.
  senin yaptığın anket gerçekten yapılmış olsa bile zerre kale almıyorum.haftanın bilmem kaç günü, 3-4 saat eşek osuruğundan hallice salak salak tartışma programları yapılıyor ama bu kadar süre içerisinde bir allah'ın kulu çıkıp da,
  kardeşim bizim suriye'de bulunma sebebimiz şudur.
  biz suriye yönetimi, esad'ı şundan dolayı hedef alıyoruz,
  esad'ı devirme sebebimiz şudur,
  çankaya köşkü'nde kardeşim diye hitap ettikten sonra esad'ın esed olup düşman bellenmesinin sebebi şudur.
  biz şu, şu sebeplerden dolayı esad'ı devirmeye, esad'ı devirmek isteyenlerle işbirliği yapmaya karar verdik.
  kimse bu soruların cevabını vermiyor, çünkü kendileri de bilmiyor.
  beka sorunuymuş, neden beka sorunu, bir açıklayın da dinleyelim, öyleyse bile suriye'den gelecek beka sorununa sebep olacak suriye'deki karışıklığı neden körüklediniz diye sormazlar mı adama?
  sabahtan akşama kadar bu programlarda eşek osuruğu dinliyoruz.
  neymiş anket yapmışlar, halk şöyle demiş, böyle demiş. bilgi sahibi olmayan kişinin, bir şey söylemeye, yorum yapmaya hakkı olamaz. iki kelimeyi bir araya getirip cümle kurmaktan aciz insanlara, daha suriye'nin nerede olduğunu haritada gösteremeyecek insanlara hayatlarında duymadığı kadar kelimeyi bir araya getirtip, zorla istediğiniz cevapları ağızlarından çekip alarak çıkarımda bulunamazsınız.
 • şirketin adını a.g. yerine o.ç. olarak değiştirsin.

hesabın var mı? giriş yap