• bu ay kalkmasıyla toplam 85 gb'lık shadow of mordor ve wolfenstein new order'ı yaldır yaldır indirmemi sağlıyor. toplu taşıma gibi şu mereti de bir ay daha uzatsalar keşke
  • yıllardır altyapı yetersiz diye adil kullanım kotalı internet paketlerini fahiş fiyatlardan sattılar. darbe olayından sonra gördük ki şu andaki altyapı adil kullanım kotasının artması halinde gayet yeterli.

dünya para veriyorsun en fazla 200-250 gb adil kullanım sınırı veriyorlar. artırın şu adil kullanım kotlarını 1 terabayt'lara millet doğru düzgün internet kullansın.

ayrıca şu hıza kadar internet sağlıyoruz dedikleri "e-kadar" tabiri kaldırılmaları, tavan hızından değil, bir bölgede verebilecekleri taban hızından internet paketlerini fiyatlandırmalılar.

25 mbps hızında internet satın alıyorsun ama sana ortalama 10 mbps hızında internet sağlıyorlar. sen 25 mbps hızından ücretini ödemeye devam ediyorsun. böyle saçma bir şey olamaz, resmen haksız kazanç sağlıyorlar. bazı ülkelerde bu "e-kadar" tabiri ile internet sağlayan firmaların başı belaya girmişti ve büyük cezalar almışlardı.
  • bundan ziyade bir de upload sorunumuz var.. yapmışken onu da çözsünler bir zahmet..
  • gelişen dünya evrenselliğinde ortaya konulması gerekilen ulaşımı isteğe bağlı durum söz konusunda olduğunda insanların tercih etme hakkını kısıtlayan bir telekom uygulamasıdır.

(bkz: özgürlük kısıtlamanın özgürlüğü olmaz)
  • kota iki günde bitiyor sonra çocuğun tableti kapattırıyom film izlemek için
  • adak adıyorum. hepiniz şahitsiniz. kalktığı gün horoz kestirip etini ihtiyacı olana dağıtıcağım.
  • bimere etki -tepkidir diyerek hakkında adil kullanım kotası ile şikayet sürecini başlattığım kurum.
  • yazin tatillerde geldigimde falan rastliyorum buna ancak aklim almiyor bu devirde halen boyle bir uygulama olmasina. cok affedersiniz ama ben 350mbit limitsiz interneti 50 euro gibi bir ucrete kullaniyorken türkiye'deki bu hem pahali hem de limitli interneti anlayamiyorum
  • yine vatanın bekasına bir müdalahale olacak olsa ki allah korusun,
    akk de dolmuşken nasıl haber alacağız eyyyyy türk telekom
hesabın var mı? giriş yap