• koray aydın:
    "adil öksüz seçimden hemen önce getirilip itirafçı yapılacak. iyi parti ve chp içindeki bazı isimlere iftira attırılarak seçim ve operasyon malzemesi olarak kullanılacak"

koray aydın'ın bu iddiasına göre adil öksüz çoktan ellerinde..
    https://www.sozcu.com.tr/…-uste-3-gol-yedi-2400466/

bir kaç köşe yazarı bu habere yer verdi.
    adil öksüz twitter’da trend topic oldu.

benim şahsi görüşüm bu iddiayı ak partililer yalanlasa da bunun olabileceği yönündedir.
    zaten önceki günlerde bu işbirliği yapılan teröriste çok yaklaşıldığı yönünde haberler yapıldı.
    edit : kişisel görüşlerimi belirttim.
  • seçime sayılı gün kala akp nin hala ölü deniz gibi gibi durgun olmasını hayretle karşılarken ne gibi bir atraksiyon yaratacağını merak ederken taşların yerine oturmasını sağlayan durum.
  • böyle bir iddia olduğunu duyduğum an aklıma, haftalar öncesinden başlayan ve medyanın her türlü aracında pek çok kez dillendirilen iyi parti ve chp içindeki fetöcüler karalamasının sebebinin bu olduğu geldi.

(bkz: t a m a m tweet'lerinin %85'ini fetö gönderdi)
    (bkz: fetö mhp'yi ele geçiremeyince iyi partiyi kurdu)
    (bkz: muharrem ince hakkındaki fetö kumpasları)
    (bkz: fetö'nün siyası ayağının başında kılıçdaroğlu var)

ve daha niceleri.

her günümüz aksiyon, her günümüz komplo teorileri
  • hollanda düzmecesi ve futbol reklamını unuttunuz mu? kurgu ile algı operasyonu yapıyorlar medyada ellerinde maymun nasıl olsa
  • şuan insanların tek düşündüğü ekonomi. adil öksüz kimsenin umurunda değil. her şeye feto demelerinden dolayı artık feto söylemleri eskisi gibi merak uyandırmamakta. kendi kitleleri dışında başka kimse için sürpriz olmaz.
  • şaşırtmayacak tezgah. iktidarını korumak için gerekirse iç savaş çıkartır bunlar. teröristleri itirafçı olarak kullanmaları da ilk olmayacak. zamanında hem ergenekon hem de balyoz davalarında dağda karşısında savaşılan adamların gizli tanıklığı ile içeride çürütülen nice yiğit oldu. yine yeniden olmaması için bir sebep yok.
  • yapılmaya kalkıldığı anda “kontrollü darbe” düşüncesinden daha kötü düşünülmesine sebep olacak iddia.

şu an akp’nin bir tane bile söylemi olmaması, manifestoda bile 16 yıllık akp iktidarını gömen, konuştukça batan akp’lilerin inşaatçıdan başka kimseyi düşünmeyerek batırarak zayıflatıp çökerttikleri ekonomiyi bile fetö ile açıklayan akp’nin böyle bir şey yapmaya kalkma ihtimaline de yok diyemiyoruz malesef.
  • ben adil öksüz'ün en başından beri devletin elinde olduğunu ve devlet tarafından zamanı geldiğinde kullanmak üzere saklandığını düşündüğüm için beni hiç de şaşırtmayan iddia.
  • bir şeytanlık, bir kurnazlık.

şaka maka demokrasi iyice yerleşti sanırım bize (!). batıda zamanında dönen bu seçim aldatmacaları uygulanıyor, fırsatı görüyor herkes.

başlık gerçekse hiç ama hiç şaşırmam.
hesabın var mı? giriş yap