• adeta eliyle koymuş gibi bulmuşlar...
  • millet yemiyor artık bunları. yok kandil operasyonu , yok bedelli askerlik , yok efendim adil öksüz bulunmuşmuş. geçiniz... devriniz bitti artık
  • adamın biri "burada yaşar diye biri oturuyor" diye ihbar yapmış. gazeteciler de gidip "aa evet hakikaten de yaşar diye biri oturuyor" diye teyid etmişler.

haberde adil öksüz nerde? ben onu bilemedim.

tanım: bir ihbara dayalı aa haberidir.
  • (bkz: beştepe)
    odaların birine saklanmış ondan bu kadar uzun sürmüş. netçede 1180 oda var.
  • istihbaratın enişteden alındığı devletlerde, kırmızı bülten ile aranan ve "halk düşmanı" olarak nitelendirilebilecek bir şahsın izinin bulunmasını haber yaparak adamın kaçmasına yardımcı olmak suç sayılmaz.
    hatta bu haberi yapmak, devletin haber ajansına düşer.

böylesi önemli bir hıyanetin kilit adamının yıllar sonra izini bulacaksın; ama adamı almadan önce cümle aleme ilan edeceksin. hem de devlet kanalından. bi s.ktirin gidin mk.

tanım: buram buram palavra kokan haber.
  • hadi mit'in durumunu biliyoruz, onu geçtik de, abi enişte de mi bulamamış ki iş anadolu ajansına kalmış. istihbarata haber vermeyip bağıra çağıra haber yapması süper akıllıca olmuş. tebrikler, beyninizi kullanmama ve tertemiz bir şekilde ebedi aleme götürüp teslim etme konusunda kararlısınız.

tanım: haber olarak sunulan, beyni firar ettirecek bir istihbari faaliyettir.
  • bak tesadufe sen. tam da secime sayili gunler kala bulunmus.

ha bu arada reis sen mit’i kaldir yerine enisteyi aa’nin basina koy istihbarati onlar yurutsun.

koca teskilatin bulamadigini ajans bulmus baksana.
  • 11 mayıs 2018 cuma 10:03 yayınlanan haberde belirtilendir.

--- spoiler ---

iyi parti genel başkan yardımcısı koray aydın, darbe girişiminin en önemli isimlerinden adil öksüz'ün 24 haziran'daki seçime 15 gün kala bulunup muhalefete iftira attırılacağını iddia etti.

--- spoiler ---

seçime ne kadar kaldı? 2 hafta civarı. başka bir şey demiyorum zaten aklı olan anlar.

kaynak
  • bulmak önemli değil.önemli olan o it soyunu buraya getirmek
hesabın var mı? giriş yap