şükela:  tümü | bugün
  • evet.

(bkz: cia) destekli (bkz: fetö) nün;
    (bkz: 15 temmuz hâin darbe girişimi) ine,
    türk silâhlı kuvvetleri imâmı titrîyle orkestrâ şefliği eden, sakarya ünv. eski öğretim görevlisi bay adil öksüz’ün,
    yerli ve milli aklın emrindeki güzide kurumumuz olan (bkz: mit) ve onun isimsiz kahramanlarının sabır dolu başarılı çalışmaları sonucunda ‘paketlenerek’ akşama sabah türkiye’ye türkiye’ye getirileceği ve devlete ve milletine karşı işlediği suçlarından ötürü, türk yargısının karşısına çıkarılması hâdisesidir efendiler.

bilindiği üzere, öksüz; hâin darbe girişimi ardından yakalanarak gözaltına alınmış; fakat, fetöcü bir hâkim tarafından ‘serbest bırakılması’ sağlanarak yine fetönün derin elleri vasıtasıyla o karmaşa ortamında türkiye dışına çıkışı sağlanmıştı.

(bkz: mit) tarafından çok uzun süredir izi sürülen öksüz’ün; muadili diğer fetö cellâtları gibi enselenerek ülkemize getirilmesi ‘an’ meselesi.

habere kaynak olanlar;

‘birileri, siyaset sahnesinde ‘ufak tefek ama kendilerince büyük’ amaçları peşinde koşa dursunlar.. birileri de ‘büyük amaçları’ için gece gündüz çabalayadursun.

mit’in, cumhurbaşkanlığına bağlanmasından sonra bu tür yurt dışı tehlikeli ve üst düzey operasyonlarında çok daha etkin olduğu yorumları yapılırken bundan sonraki süreçte kurum’un; (başkanlık sistemi içerisinde) başarı sklasının da artarak devam edeceği beklenmekte. zirâ kurum’u dış dünyaya açarak asli vâzifelerini tevdi eden ve içerinin feri plândaki kör çekişmelerinden büyük nispette arındıran yeni yapılanmanın ‘büyük başarılara’ imza atmaması kaçınılmaz.’ derler.

şimdiden vatana millete hayırlı olsun.

sabırsızlıkla bekliyoruz..
  • cia destekli olduğunu nasıl kanıtlayacağını merak ettiğim yazar.

neyse cia diyeyim de biraz havalı gözükeyim, devletin derinlerini bileyim kafasında düşünen bir adet beyinsiz vatan haini içeren başlık.

edit: beklediğim gibi mesaj geldi. https://i.hizliresim.com/765wma.png
  • adil öksüz değil, adil öksüz'ün kaçmasına müsade edenlerin yakanlanması esas önemli olan.

tanım: bir iddia.
  • tiyatro'ya devam...

- tayyip'ciğim ben sana bizim adil'i gönderiyorum, seçim öncesi iyi malzeme olur... ama bana az salla ha, kırılıyorum kastetmediğini bilsem de, hadi öptüm...

(bkz: yılların kaçağının seçime 1,5 ay kala yakalanması)
  • sanırım bugün sözlükte ak partili trollerin * var.
  • ben birkaç gün önce feto seçim üstü gönderilebilir diyordum, demek ki feto değil de adil gönderilmiş.

(bkz: #76195640)
  • gerçekleşirse şaşırtacak olaydır ancak seçim öncesi gerçekleşmesi çok da imkansız değildir. ancak ak trollere maaşlarını öderken sanırım katsayıyı kullandıkları şapka miktarına göre hesaplıyorlar, neredeyse bütün sesli harflerde şapka kullanma arzusu da nereden çıktı arkadaş.
  • butun haber sitelerine, nerde olduguna dair sizdirilan su bilgi, acik acik bir seyler icin kamu oyu olusturmaya calisiliyor yine. yoksa boyle bir istihbarati kim neden kamuya servis eder. iyice aptal yerine koymaya basladilar gene.
  • adil öksüz istihbaratçıdır.