şükela:  tümü | bugün
 • 66 yaşında emekli bir öğretmen. sancaklı ahmetçik ilkokulu'nda müdürlük de yapmış.
 • öğrencisi olan çocuklara yönelik taciz, tecavüz suçlamaları nedeni ile yargılanmış lakin tüm yaptıklarına rağmen 1.5 yıl ceza almış yaşam formu

  süreç takibi için;

  eğer bu ülkede adalet varsa o seri cinsi sapık cezasını almalı!

  (bkz: 22 yıldır çocukları taciz eden okul müdürü)

  (bkz: izmir'de ilkokul öğrencilerine toplu istismar)

  66 yaşındaki a.ş.’nin yargılanmasına 28 haziran’da devam edilecek. duyarlılığı olan tüm yurttaşlara davayı takip etmeli.
 • yokmu ulan bu yavşağın müdür olduğu köyle bir tane delikanlı adam, şu pisliğin şeyini kesip ağzına taksın.

  elim ayağım boşaldı piçin yaptıklarını okuyunca.

  tanım: tarifsin bir o.çocuğu
 • okuğum andan beri psikoljim bozuldu. bir erkek bu kadar şahsiyetsiz olamaz. erkekliğimden utandım.
 • öğretmen değildir. insan da değildir. bu sapığın ne yaptığını bilen en az yüz kişi vardır oralarda ki haberde ailelerin bile haberi olduğu söyleniyor ama işte köy yeri, küçük yer falan filan. sıçtığımın mahalle baskısı yüzündeb hayatlar sönüyor ulan hayatlar. sadece bu aşalığın değil toplumun yarısının çivisi çıkmış. bekle ki birisi gelsin, zulmü görsün ve sesini çıkarsın; neyse ki gelmiş vicdanı olan bir öğretmen de olay ortaya çkmış. bu yavşak 22 yaşında başlasa sapıklığına 44 yıldır nice çocuğun hayatını karartmış, derin yaralar açmıştır. senin ben devrini devranını... adil şahintürk. senin adaletini, şahinliğini... öyle bir geber ki, gebermek için o çocukların bir lafına muhtaç ol.
 • yeterince ilgi gormemis, yayilmamis, sesi duyulmamis basliktir.
  herif 22 yil boyunca coluga cocuga yapmadigini birakmamis!
  lutfen yayalim, paylasalim, ifsa olsun. hapiste yatmaktan daha cok koyacak sey herkesin ne yaptigin bilip toplum icinde bunun baskisiyla yasamaya devam etmek zorunda kalmasi olur. elbette hapis de yatmali ama hapse girene kadar da herkes yuzunu gorup kim oldugunu bilmeli. aksi taktirde yolda gorsen sevimli bi dede dersin.
  ismini hafizalara kaziyana kadar tekrar etmeye devam etmeliyiz.
  #adilsahinturkcocuktacizcisidir!
 • ızmir sancakli köyünde 22 senedir yasama imkani bulmus sapik moruk..su anda moruk ama 22 yildir boyle diyorlar..ayakta uyuyan koyluye de saglam bir küfür etcem de neyse..hepiniz dol israfisiniz itler.
 • devlet memuru ve öğretmen kimliğinin arkasına sığınıp birçok çocuğun ve insanın hayatını karartmış insan müsveddesi. keşke devletimiz bu tarz davaları sahiplense ve kendisinin, eğitim bakanlığının, öğretmenliğin adını kirleten bu sapıklara en ağır cezanın verilmesi için en çok kendisi uğraşsa. umarım bu yaptıklarının cezasını bu dünyada çekersin.
 • bugün tekrar tutuklanmıştır.

  (bkz: çok şükür)

  link
 • (bkz: saadet özcan)