şükela:  tümü | bugün
 • istanbul emniyet müdürlüğü organize suçlar şubesi eski müdürü. geçtiğimiz gece devlet tarafından bütün haklarına el konuldu.****
 • yeditepe universitesi egitim yonetimi mastir programinda egitim hukuku dersi veren ve saatlerin nasil gectigini anlamadigimiz, tek amacinin bu memleketi kurtarmak oldugunu anladigimiz nevi sahsina munasir hocam.
 • kendisi türkiye'ye son dönemde gelmiş geçmiş en cesur, en karakterli, en gözü kara adamıdır. polis zihniyetinin yapısına çok uymayan bir karakteri vardır. yani çoğuları gibi hırsız, yalaka ve koltuk sevdalısı değildir.

  işkence meselesine gelince;
  organize suçlara düşen adamdan zaten hayır gelmez. onları balık tutarken gelip oturtmamışlardır şubeye. her dili yanan işkence yapıldı der zaten ne açıklama yapacak eşine dostuna " evet hayatım beni şubeye aldılar ama benim hiç günahım yok valla.. balık tutuyordum ben. işkenceyle şuçu kabul ettirdiler." vah vah kim şerefsizmiş anlaşılıyor sanırım, ayrıca türkiyenin en büyük şerefsizlerini anlatan da bir kitabı çıkmış ak babalar örgütü gördüğü yerde aldım, sonuna kadar da okudum... hayranlığım bir değil bin kat arttı. bazıların vucüt dili diğerlerine uymayınca ciğer pis olur.
 • mesut yılmaz'ın talimatıyla, henüz siyasete girmemişken tayyip erdoğan aleyhine davalar açılabilmesi, mahkum olabilmesi için albayrakların anasını ağlatan, tufan mengi'ye tayyip aleyhinde şahitlik yapması için anlatılamayacak işkenceler yaptığı iddia edildi. öyle ki, tufan mengi, serbest kalır kalmaz bir basın toplantısı yapıp işkenceyi anlattı. sonra da "bu adam peşimi bırakmaz" deyip soluğu italya'da aldı.
 • davalı olduğu mahkemede tanık olarak dinlenen başarılı, yerini aratan eski polis müdürü
 • kendisiyle ilgili bir radikal haberi:

  http://www.radikal.com.tr/haber.php?haberno=150147
 • albayraklar mevzuunu ortaya cikarmasinin ardindan muteakip iktidar doneminin baslamasiyla evvela erol kohen'e faturalarini odettigi sucu isnad edilip yipratilmaya calisilan, foto-film adli subeye alinip muattal birakilmaya calisilan, hemen akabinde emniyet mudurlugu imtihanina girerek 100 uzerinden 12 puan almis olan; fakat itirazleri neticesinde tekrar okunan sinav kagidindan 98 puan cikip da rekorlari tarumar kilan, bunun uzerine hemen polislikten azledilen, sayisiz kereler tehdit edilen; vakur, cesur, hem fikr u zikr, avukat, ogretim gorevlisi, eski organize suclar sube muduru zat.

  (bkz: sadettin tantan)
 • bir zamanlar sık sık televizyonlara çıkan adam. bugünlerde, tam da lazımken, ortalarda yok. onu bulup, konuşturacak bir gazeteci yok mu bu ülkede?

  (bkz: tuncay güney)
  (bkz: ergenekon operasyonu)
 • ergenekon terör örgütü nün lideri olduğu ileri sürülen kişi.. yakın zamanda terörle mücadele ekipleri nezaretinde ortaya çıkacak gibi..