şükela:  tümü | bugün
  • gecede saklı yalnız aşklar kitabının yeni nesil yazarı. 1982 istanbul doğumlu marmara üniversitesi fransızca kamu yönetimi mezunu.
  • biriniz de dememişsiniz ki bu adamın youtube kanalı var.* okumuyorsunuz bari açın izleyin. *

görgü kuralları nasıl öğrenilirin ilişki versiyonu. ülkecek ihtiyacınız var.

not: şaka yapmıyorum.
  • sırtlan erkek videosunu izledim güldüm zaman zaman, tarzı hoşuma gitti

https://youtu.be/nx1zlasrxlu
  • bu adam aydinlanmis. bu adamin farkindaligi, gozlem yetenegi o kadar yuksek ki, o kadar zeki ki... inanilmaz. bu kadar mi tespitte kusur olmaz...

https://youtu.be/stkvpkpbhji
  • yeni keşfim...
    kendisini takip ettiğimden beri valla kafamdaki çoğu soruya cevap buldum..uslubu ve ses tonu çok sıcak, sade ve açık bir dille ilişkiler hakkındaki tespitleri muazzam..erkeklerde tahmin etmediğim şeyleri öğrendim, hayatla ilgili motive oldum ve dinleyerek ufkum açıldı..ezberlerim bozuldu, gerçekçi tavsiyeleri ile ilişkilerimde de farklı davranmaya başladım..

size mobbing uygulayan insanlara nasıl davranmanız gerekır..

su vıdeoyu bundan 5 sene önce izleseydım işyerimde bambaşka şeyler yasardım :)

agaç gibiyim ...dik ve hür...taş yerinde ağırdır..sizi umursamıyorum siz benim psikoljimi bozamazsınız...

kendisine instagramdan da mesaj attım her zaman nazikçe cevap verdi..teşekkürler adil bey iyi ki varsınız..
  • küsen erkekler

son zamanlarda karşımıza çokça çıkan, ilişki içinde eleştriye kapalı, tartışma kültürü olmayan , kendini iletişime kapatan erkeklerin özellikleri nelerdir.. gene muhteşem anlatmış. ba- yıl- dım...
  • kendisine türkiye'de çok ihtiyaç oldugunu düşündugum yazar. tanışma fırsatım olmadı
    fakat videolarından anladıgım üzere piyasadakilerin aksine mütevazı ve samimi bir kişi.
    kendine has bir tarzı var ,iyi bir gözlem yetenegine sahip. okulum marmara üniversitesinden mezun oldugunu ögrenince daha da gönlümü kazandı sanırım.
    umarım kendisini daha aktif görme şansımız olur.
  • kadın erkek ilişkileri, ikili ilişkiler, ruhsal konular hakkında güzel ve net bakış açıları geliştirmiş olan, hayatımıza kendi gözlemiyle emeğiyle biriktirdikleri aracılığıyla değer katmamızı sağlayan yazar, çok samimi ve akıllı biri oldugunu düşünüyorum.
  • çook konuşuyor ama kesinlikle boş konuşmuyor. seviyoruz seni adil yıldırım.
  • her kadının hayatında olmasını isteyeceği, insanın ruhuna dokunan dünyanın en güzel gülen adamı.