şükela:  tümü | bugün
  • on beş dakikalık mevlüt sahnesiyle, dini duyguları suistimal etmenin dibine düşmüş hatta ulvi hislerin sıradanlaştırılması hususunda level atlamış dizidir yahut dizi sürelerinin uzunluğuna binaen hazır kandil günü deyip, kolaya da kaçmış olabilirler ama ben herhalükarda bir acayip buldum, bir dizide mevlüt okunan bir sahnenin olmasını değil bu kadar uzun olmasını!
    edit;24 gibi gerçek zamanlı mı çekiyordunuz yoksa siz? neyse genel izleyici kitlesi sayenizde akşam mevlüt izlemek yerine sıradaki diziyi izleyebilecek gönül hoşluğuna kavuştu!
  • içinde bir adet kezbansu bulunduran dizidir. öyle ki; başroldeki kadın, bir eğitimi/niteliği olmamasına rağmen koskoca holdingin yönetim kurulu toplantısına katılıp, şirketin geleceği hakkında karar verdi, vayyy bee..
    ıki fön çektirip, stiletto giyip, ceket/etek kombinasyonuna uyan herkes iş kadını oluyor, holding yönetiyor. fanteziye gel.

editos; başroldeki kezbansu, arkadaşına eşinin ilgisizliğinden yakınır. o da annesiyle babasını örnek göstererek, süslü püslü seksi kıyafetler giy der, hani siz evlisiniz diye ima ederek.
    ahh be kızım, şuna barışma seksi desene ne kasiyorsun. hehehe:)
    çok gırgır dizi ya.
  • herkesin sürekli kendi kendine konuştuğu birbirleriyle hiçbir şey konuşmadığı saçma sapan dizi!
  • dizideki başrol zehra’nın görevi asla mimik kullanmamak ve sürekli incileri dökülecekmişçesine “teşekkür ederim” demek.
  • emekli babamın en büyük tutkunu olduğu dizidir. hafta içi her gün hiç şaşmadan izliyoruz ailecek. zorla adam bize artık bilinç altı mesajlar mı verdi yoksa "bu diziden başka ne var allah aşkına" diye söylenip gerçekten de diğer kanallarda bir şey olmaması bizi bu diziye maruz bıraktı.

yani kötü olabilir ama bugün bir dizinin müziğine denk geldim gerçekten hoşuma gitti. şarkı versiyonu da varmış ancak o beni pek sarmadı.

şarkının ismi deli oyunmuş bu arada
  • tiksindiğim dizi. jenerik'i başlayınca tüylerim diken diken oluyor. böyle amaçsız, konusuz saçma sapan bir dizi daha yoktur. annem izliyor diye sesimi çıkarmıyorum sadece, özellikle ömer ve zehra ikilisinden iğreniyorum. içine içine konuşan, kırılıp dökülecekmiş gibi aheste kavga eden, mimiksiz yaşayan geri zekalı oyuncularla dolup taşan vakit kaybı.
  • salak dizisi.
  • birbirine ölü balık gibi bakmaktan başka bir oyunculuk sergilemeyen iki alık tipli oyuncunun olduğu dizidir.
  • evli olup,ayrı odalarda uyuma fentezisini yeşilçam bile bu kadar kullanmamıştır, bunlar kullanmak bir yana suistimal ettiler resmen mevzuyu, üç sezondur evliler ama sürekli ayrı odalarda, ayrı yataklarda uyuyor kazuletler, hayır bir cima olayı geçecekse mutlak suretle gösterilmeli diye mi öğretmişler bunu yazanlara anlamadım ki! vallahi bir bu dizinin senaristçiklerini çözemedim, bir de kendimi!
    edit; tv tarihimizdeki en devrimci kadın yeminle feriştah zulümmüş arkadaş!
    bonus edit;(bkz: feriştah zulüm).