şükela:  tümü | bugün
  • emekli babamın en büyük tutkunu olduğu dizidir. hafta içi her gün hiç şaşmadan izliyoruz ailecek. zorla adam bize artık bilinç altı mesajlar mı verdi yoksa "bu diziden başka ne var allah aşkına" diye söylenip gerçekten de diğer kanallarda bir şey olmaması bizi bu diziye maruz bıraktı.

yani kötü olabilir ama bugün bir dizinin müziğine denk geldim gerçekten hoşuma gitti. şarkı versiyonu da varmış ancak o beni pek sarmadı.

şarkının ismi deli oyunmuş bu arada
  • tiksindiğim dizi. jenerik'i başlayınca tüylerim diken diken oluyor. böyle amaçsız, konusuz saçma sapan bir dizi daha yoktur. annem izliyor diye sesimi çıkarmıyorum sadece, özellikle ömer ve zehra ikilisinden iğreniyorum. içine içine konuşan, kırılıp dökülecekmiş gibi aheste kavga eden, mimiksiz yaşayan geri zekalı oyuncularla dolup taşan vakit kaybı.
  • birbirine ölü balık gibi bakmaktan başka bir oyunculuk sergilemeyen iki alık tipli oyuncunun olduğu dizidir.
  • evli olup,ayrı odalarda uyuma fentezisini yeşilçam bile bu kadar kullanmamıştır, bunlar kullanmak bir yana suistimal ettiler resmen mevzuyu, üç sezondur evliler ama sürekli ayrı odalarda, ayrı yataklarda uyuyor kazuletler, hayır bir cima olayı geçecekse mutlak suretle gösterilmeli diye mi öğretmişler bunu yazanlara anlamadım ki! vallahi bir bu dizinin senaristçiklerini çözemedim, bir de kendimi!
    edit; tv tarihimizdeki en devrimci kadın yeminle feriştah zulümmüş arkadaş!
    bonus edit;(bkz: feriştah zulüm).
  • arkadaşlar arasında toplanıp bir dizi çeksek bu saçma sapan diziden daha güzel olur. oyunculuklar facia, konu belli değil. bir de bunu beğenip seyreden insanlar var, anlamak güç gerçekten.
  • hep acıtan, ama bugün biraz daha çok acıtan müslüm gürses şaheseri.
  • gerçek kesit kıvamında oyunculukları olan dizi. onun en azından kendine has bir aurası vardı. bunda konu yok ulan. yarım saattir izliyorum ne konuşuyorlar, amaç ne belli değil. ruh bile yok. böyle tövbe estağfurullah bi şey.

hala alışamadım şu gün geçtikçe artan saçma dizi furyasına. nerde o eski aşkı memnular.. nerdeeen nereyee.. hey gidi.
  • ailem izlediği için izlemek zorunda olduğum leş dizi. o kadar kötü bir dizi ki, karakterler ana fikri vermek için deli gibi kendi kendilerine konuşurlar. ayrıca senaristi zannımca iyi biri olmayı salak olmakla karıştırmaktadır.
  • yayınlandığı saat dilimindeki diğer alternatiflere bakınca çok iyi bir dizi. arka sokaklar dizisinin bir gün 10 yıl önceki bölümü bir gün geçen haftaki bölümü veriliyor birinde, diğerinde her gün 3 tane dna sonucu açıklanıyor hepsi negatif çıkıyor ağlamalar sızlamalar, ötekinde devam ettiğine inanamadığım çeşitli dizilerin tekrarları, en azından bunda her gün yeni bölüm yeni saçmalık diye takıldık gidiyoruz. aslında oyuncular yetenekli bence, o saçma diyaloglarda insan dayanamaz gülme krizine girer, bunlar ciddi ciddi oynuyorlar.